Cihan Teknik

📍 Beyaz eşya servisleri içinde Yıldırım

6.5

Cihan Teknik, Yıldırım (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 6.5 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Cihan Teknik

Hizmet seçenekleri
  • Online tahmini ücret
  • Gerçek mekanda hizmet
Sunulanlar
  • Onarım hizmetleri

Cihan Teknik toplam 25 arasından 14. sırada beyaz eşya servisleri içinde Yıldırım

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Cihan Teknik değerlendirmesi 4.7 üzerinden 5 dayalı olarak 19 yorumlar Google'da

Hamza ALBAY

Gayet efendi düzgün bi kardeşimiz. Gelip sorunu buldu ve çözdü .

Hamza ALBAY ☆ 5/5
abdülezel çalışkan

Hafta sonu olmasına rağmen çok kısa bir sürede gelip çamaşır makinem deki arızayı tespit ettiler.Ve garantili bir şekilde yaptılar çok memnun kaldım

abdülezel çalışkan ☆ 5/5
muhammet budak

Değirmenönü mahallesiindeki tek beyaz eşya servisi. Hızlı çözüm ve başarılı esnaflık kabiliyetine sahip, saygılı çalışanlar.5* Düzeltme : garantili yapılan parça aynı yerden 2 defa daha arızalandı tekrardan yapıldı ve 3. defa aynı problemi yaşadığımızda ilgilenmediler elin suriyelisi gelip Yarım saatte yarı fiyatına yaptı (2*)!!!

muhammet budak ☆ 2/5
Miran Erkek

Çamaşır makinem arızalanmıştı aradım kısa sürede onarımını yaptılar çok güleryüzlülerdi teşekkür ederim

Miran Erkek ☆ 5/5
Recep Yilmaz

Buzdolabım arızalandı soğutma yapmıyordu gelip yarım saatte hallettiler çok profesyonel ellerine sağlık

Recep Yilmaz ☆ 5/5
Emre Yavuz

çamaşır makinam arızalandı çağırdım çok kısa sürede garantili şekilde yaptılar çok memnunum

Emre Yavuz ☆ 5/5
Emirberk PULAT

Ben hizmetten memnun kaldım ve ustaların cana yakınlığı ile beraber tecrübesinide çok sevdim herkese öneririm ayrıca fiyatlarda çok düşük

Emirberk PULAT ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Cihan Teknik

Adres

Cihan Teknik şu adreste bulunmaktadır: Değirmenönü, 1. Bozdemir Sk. No:48, 16300 Yıldırım/Bursa, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Cihan Teknik dir +90 546 548 60 99

Web sitesi

Şirketin web sitesi Cihan Teknik dır: reklamzamani.net/firma/44717-yidirim-beyaz-esya-ve-kombi-teknik-servisi

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–21:00
Salı: 08:00–21:00
Çarşamba: 08:00–21:00
Perşembe: 08:00–21:00
Cuma: 08:00–21:00
Cumartesi: 09:00–20:00
Pazar: 09:00–20:00

İletişim Cihan Teknik

    Yakınındaki benzer alternatifler: Cihan Teknik

    Go up