Kombi Servis

📍 Kombi servisleri içinde Şişli

8.4

Kombi Servis, Şişli (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. kombi servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.4 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Kombi Servis

Hizmet seçenekleri
  • Online tahmini ücret
  • Gerçek mekanda hizmet

Kombi Servis toplam 33 arasından 13. sırada kombi servisleri içinde Şişli

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Kombi Servis değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 57 yorumlar Google'da

Nevin Şabanoğlu

Bu zamanda bu kadar dürüst işini layıkıyla yapan nadir esnaflardan biri. İlgili dürüst işini en iyi şekilde yapan Mercan kardeşim çok teşekkür ederim sorunumu en kısa sürede çözdü tekrar teşekkür ederim

Nevin Şabanoğlu ☆ 5/5
Alper YILDIZ

Kendilerine hafta sonu Wp üzerinden ulaştım sorularıma ve sorunlarıma güzel açıklayıcı cevap vererek yardımdı oldular . Ve hafta içi servis planlanması konusunda yardımcı oldular . Henüz hizmet tamamlanmadı ama bir sorun olacağını düşünmüyorum

Alper YILDIZ ☆ 5/5
Mustafa Türkçü

Buradaki yorumlara güvenerek aradım. Ustamız çok hızlı bir şekilde dönüş yaptı. Randevu verdiği saatte adresimdeydi. Kombimizde arızaya çok hızlı şekilde müdahale ederek. Bizi soğuk suyla yıkanmaktan kurtardı. Ellerine sağlık. Bu devirde böyle güvenilir esnaf ustalarımızı bulmak zor. Fiyatlarda yardımcı oluyor. Çok memnun kaldık

Mustafa Türkçü ☆ 5/5
Enes Korkmaz

Internetten okuduğum kadarıyla NTCnin arızalı olduğunu düşünüp ntc almaya gittim. Tam çıkarken Akış türbini verip abi bunu da al ne olur ne olmaz dedi. Arızalı parça son anda elime tutusturdugu parça çıktı. İşlerini gerçekten biliyorlar.

Enes Korkmaz ☆ 5/5
Rabia Hisli

Mertcan beye çok teşekkür ederim gerçekten baba oğul çok ilgili esnaflar işini hakkıyla yapan esnaf bulmak çok zor kombimin bakımı ve arızalı olan kısmı hemen yapıldı

Rabia Hisli ☆ 5/5
Ercan Kulak

Mertcan Bey ile Google Maps yorumları aracılığıyla tanıştık. Kendisi henüz kombiyi görmeden sorularıyla sorunu tespit etti. Akabinde ilk fırsatta geldi ve çözüm üretti. Takibini de yaparak süreç yönetimi konusunda başarısını gösterdi. Şu an kombi ve ısınma ile ilgili olan sorunlarımız çözüme kavuştu. Ayrıca maddi anlamda da akılcı ve kolaylaştırıcı yaklaşım sergiledi. Kendisine teşekkür ediyor, yorumları okuyan ve ihtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Ercan Kulak ☆ 5/5
Ahmet Cuneyt Selcuk

Mertcan beyden arızalan kombimiz için hizmet aldık. Söz verdiği zamanda geldi, arızalı parçayı aldı, yaptırdı ve getirip taktı. Evden ayrılmadan da emailimize yapılan işlemleri gösteren detaylı bir mail attı. Biz hizmetinden memnun kaldık.

Ahmet Cuneyt Selcuk ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Kombi Servis

Adres

Kombi Servis şu adreste bulunmaktadır: Mecidiyeköy Mahallesi, İsmail Tartan Sk. 2/B, 34381 Şişli/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Kombi Servis dir +90 532 242 10 54

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–20:00
Salı: 09:00–20:00
Çarşamba: 09:00–20:00
Perşembe: 09:00–20:00
Cuma: 09:00–20:00
Cumartesi: 09:00–20:00
Pazar: 09:00–20:00

İletişim Kombi Servis

    Yakınındaki benzer alternatifler: Kombi Servis

    Go up