PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ
📍 Kombi servisleri içinde Melikgazi
PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ, Melikgazi (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. kombi servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 9.6 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ
- Online tahmini ücret
- Gerçek mekanda hizmet
- Onarım hizmetleri
Müşteri Yorumları
PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ değerlendirmesi 4.9 üzerinden 5 dayalı olarak 149 yorumlar Google'da
Misafir odamızdaki petekte yaşadığımız ısınma problemi nedeniyle Murat Bey ile iletişime geçtik. Kendisi, olumsuz hava koşullarına rağmen son derece ilgili ve özverili bir şekilde evimize gelerek sorunumuzu çözüme kavuşturdu. Petek içerisine kaçan kalemi büyük bir titizlikle çıkardı, ardından tüm peteklerin temizliğini yaparak gerçekten çok özenli ve kaliteli bir işçilik ortaya koydu. Güler yüzü, profesyonelliği ve emeği için kendisine gönülden teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederiz.
Bu firmayı tanımadan önce petek temizletmek için komşumuzun önerdiği bir firma geldi banyodan temizlik yapıp petek tezlediğini iddia etti ama hiçbir değişiklik olmadı ve yanlış yöntemi yüzünden kombiden parça değiştirmek zorunda kaldık kombiyi tamir etmeye gelen yetkili servis bize harman petek temizlemeyi önerdi iyi ki önermiş hem profesyonelliği hemde temiz dürüst hakkıyla yapan bir firma biz çok memnun kaldık emekleriniz için teşekkür ederiz
Yıllardır kendilerine petek temizlemesi yaptırıyoruz. Çok ilgili bir firma. Çoğu firmaların aksine bilgili ve kaliteli. Bizim kalorifer peteği sıkıntımız vardı kendisi bildi ve sorunumuzu çözmemize yardımcı oldu. Tereddütsüz tercih edebilirsiniz.
Tesisimizde ısıtma sorunu vardı. 1 aydır 19 adet peteği kime söylediysek açtıramadık,yaptıramadık. Sağolsun Murat Bey geldi bütün peteklerin tek tek içini profesyonel bir şekilde temizledi. Onunla kalmayıp tesisattaki sıkıntılarımızı da çözdü. Bozulmuş vanaları buldular ve tamir ettiler. Kendisine ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız.
Bir firma ancak bu kadar hakkıyla, temiz,özenli,dürüst çalışabilir .mükemmeliyetçi yapısı olan ben işini layıkıyla yapan bu firmamızı TAKDİR EDİYORUM .radyatörlerin temizliği için başvurmuştum,işten izin alıp eve gittiğimde nasıl bir manzarayla karşılaşacağımı bilmiyordum,meğer gereksiz bir kaygıya kapılmışım.pırıl pırıl düzenli ve hassas bir çalışmayla son teknoloji ekipmanla karşılaştım.Sizin gibi hakkaniyetli çalışanların sayısı çoğalsın dilerim…Elinize emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim
İşini çok temiz yapan profesyonel bir firma. Biz evin her yerini her odasını topladık batar korkusuyla ama hiç bir yer batmadı çünkü odalara girmiyorlar. Kombi odası ile makina bağlayarak sistemi ve petekleri temizliyorlar. Ellerine emeklerine sağlık. Çok memnun kaldık.
Harman Isı Sistemleri Firması ile Melikgazi Apt Kazan Dairesi ve Bina Yerden ısıtma Sistemimizin Temizliğini Gerçekleştirdik Yapmış Oldukları Titiz Kaliteli Profesyonel ve Güler yüzlü Çalışmalarından Dolaylı Teşekkür Ederiz.
Hakkında bilgiler PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ
Adres
PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ şu adreste bulunmaktadır: Kılıçaslan, Molla Sk. no:67, 38030 Melikgazi/Kayseri, Türkiye
Telefon
Telefon numarası PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ dir +90 535 660 06 15
Web sitesi
Şirketin web sitesi PETEK TEMİZLEME KAYSERİ PROFESYONEL PETEK TEMİZLİĞİ HARMAN ISI SİSTEMLERİ dır: petektemizlemekayseri.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: Kapalı