Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat

📍 Su tesisatçıları içinde Odunpazarı

7.0

Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat, Odunpazarı (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. su tesisatçıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.0 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat

Sunulanlar
  • Onarım hizmetleri

Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat toplam 21 arasından 15. sırada su tesisatçıları içinde Odunpazarı

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat, Google'da en az 17 yoruma dayanarak 5 üzerinden 5 puana sahip

Gökhan Yıldırım

Aşağı kata şu kaçağı vardı ustamız gelip hızlı bir şekilde çözdü Ellerinize sağlık

Gökhan Yıldırım ☆ 5/5
Yalçın Bulduk

İsmail abi sağolsun çok yardımcı oldu.Sorunsuz bir şekilde diş kliniği tesisatımı ustalarıyla beraber hızlı bi şekilde tamamladı çok memnun kaldım ustamın ellerine

Yalçın Bulduk ☆ 5/5
Cansu Karabiber

Banyo lavabom su kaçırıyordu aradım hemen gelip yardımcı oldular direk çözüm odaklılar bundan sonra ailecek ilk tercihimizsiniz. Emeğinize sağlık çok teşekkür ediyorum..

Cansu Karabiber ☆ 5/5
Suat İşel

Herşey için çok tesekkürler çok memnun kaldık eline koluna sağlık ustamızın. 👍👍

Suat İşel ☆ 5/5
Merii k

Peteklerimiz isinmiyordu arayıp bilgi aldık gelip kombi bakımı yapıldı peteklerimiz makine ile temizlediler temiz işçilik ilgili saygılı usta birdahaki adresim sizsiiniz elinize sağlık.

Merii k ☆ 5/5
Tolga Özcüce

Banyomuzda alt kata su kaçırıyordu termal kamera ile gelip kaçağı tespit ettiler kırıp dökmeden tertemiz işçilik teşekkürler

Tolga Özcüce ☆ 5/5
Bahriye Yıldırım

Banyomda alt kata su sizdiriyordu gelip baktılar kırıp dökmeden kaçağı buldular temiz işçilik ellerinize sağlık teşekkürler

Bahriye Yıldırım ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat

Adres

Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat şu adreste bulunmaktadır: Gültepe, Şensözlü Sk No: 51/B, 26040 Odunpazarı/Eskişehir, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat dir +90 542 378 19 37

Web sitesi

Şirketin web sitesi Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat dır: eskisehirtesisat.net.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: Kapalı

İletişim Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat

    Yakınındaki benzer alternatifler: Eskişehir Trakya Su ve Sıhhi Tesisat

    Yukarı çık