Günallar Elektrik

📍 Elektrikçiler içinde Manavgat

8.3

Günallar Elektrik, Manavgat (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Günallar Elektrik

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Geri dönüşüm merkezi
  • Ampul
  • Elektronik
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı
  • NFC ile mobil ödeme

Günallar Elektrik toplam 48 arasından 8. sırada elektrikçiler içinde Manavgat

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Günallar Elektrik, Google'da en az 66 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.5 puana sahip

Gamze Demir

Sağolsunlar insanın yüzüne bile bakmıyorlar giriyosun içeri sanki kimse girmemiş gibi herkes devam ediyor evet yogunlar ama müşteriyle çıkıp biz beklerken sigara içiyorlar toplu mu alışveriş yapmak lazım bı evin ihtiyacı kadar olan birşeyler almamak gerek galiba . Hiç hoş olmayan bı durum gerçekten hiç birşey almadan çıktık yine kimse birşey demedi 🙂 görünmezdik belkide.

Gamze Demir ☆ 1/5
ayşe güzel

Tüm evimin avizelerini aldığım halde ampul koymayı organize edemeyen ama koyduk diye beni magdur eden işletme. Evime usta gelince anladım! Umarım başka magduriyetler yaşatmazlar

ayşe güzel ☆ 1/5
Ali Ekber Can

Profesyonel tedarikçi firma elektirik malzemesi konusunda sınır yok satış müdürü Salih bey alanında çok uzman çözüm odaklı bir beyfendi tavsiye ederim.

Ali Ekber Can ☆ 5/5
Nadir Buccu

Genel olarak iyi bir işletme elektriğe dair aradığım hersey icin gittim ve hrrseferinde tam döndüm fiyat kalite performansı da iyi 🙏🙂 saygılı insanlar tavsiye ederim ☺️

Nadir Buccu ☆ 5/5
Naim Ozbey

Çok güzel işletme, ilgi güleryüz bol çeşit uygun fiyat hepsi bir arada...

Naim Ozbey ☆ 5/5
Ordu / Army

Beş para etmezler

Ordu / Army ☆ 1/5
Mertcan Taş

👎🏻

Mertcan Taş ☆ 1/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Günallar Elektrik

Adres

Günallar Elektrik şu adreste bulunmaktadır: Eski Hisar, 9546. Sk 16/A, 07600 Manavgat/Antalya, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Günallar Elektrik dir +90 242 746 95 18

Web sitesi

Şirketin web sitesi Günallar Elektrik dır: gunallarelektrik.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–18:00
Salı: 08:00–18:00
Çarşamba: 08:00–18:00
Perşembe: 08:00–18:00
Cuma: 08:00–18:00
Cumartesi: 08:00–18:00
Pazar: Kapalı

İletişim Günallar Elektrik

    Yakınındaki benzer alternatifler: Günallar Elektrik

    Yukarı çık