Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi

📍 Beyaz eşya servisleri içinde Beylikdüzü

Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi

8.3

Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi, Beylikdüzü (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi

Hizmet seçenekleri
  • Online tahmini ücret
  • Gerçek mekanda hizmet
Sunulanlar
  • Onarım hizmetleri
Ödeme
  • Yalnızca nakit

Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi toplam 88 arasından 14. sırada beyaz eşya servisleri içinde Beylikdüzü

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 92 yorumlar Google'da

Mine Gulcay

Ben gördüğüm 10 numara adam kombi bozuldu geldi yaptı o kader memnun kaldim herkes önerim

Mine Gulcay ☆ 5/5
Alp Ali Akkuş

Celil usta Allah senden razı olsun camasır makinemi kurtardın bu kadar dürüst bu kadar temiz tertipli çalışmanda cabası..Piyasaya göre fiyat performans bir de.daha ne ister insan ☺️ Ellerine sağlık celil usta bir günde tanıdık seni iyi ki tanıdık güler yüzün solmasın bol kazançlar

Alp Ali Akkuş ☆ 5/5
GÖKÇEN ELMACİ

Çok ilgili işini başarıyla yapan bir firma çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz emeklerine sağlık

GÖKÇEN ELMACİ ☆ 5/5
Berkant

Celil Usta çamaşır makinamızı tamir etti çok ilgili ve güler yüzlü birisi kesinlikle tavsiye ediyorum

Berkant ☆ 5/5
Ali Polat

Gerçekten çok ilgili ve güzel hizmet veriyorlar arızayı çok güzel bir şekilde hallettiler .Herkese tavsiye ederim 🙂

Ali Polat ☆ 5/5
Şevket Efe

Servisin gelip 10 bin tl dediği makineyi Celil usta 3 bin TL’ye düzeltti makinemizi evimizde tamir ederek bize çok yardımcı oldu artık tüm aileyi buraya tavsiye edeceğim

Şevket Efe ☆ 5/5
İbrahim Turan

Bulaşık makinemiz bozulmuştu en hızlı şekilde tamiri yapıldı güvenilir bi şirkettir Herkese tavsiye ederiz Gönül rahatlığıyla tamirinizi yaptırabilirsiniz

İbrahim Turan ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi

Adres

Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi şu adreste bulunmaktadır: Yakuplu, Haramidere Cd. No:36, 34520 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi dir +90 531 030 15 09

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–18:00
Salı: 09:00–18:00
Çarşamba: 09:00–18:00
Perşembe: 09:00–18:00
Cuma: 09:00–18:00
Cumartesi: 09:00–18:00
Pazar: 09:00–18:00

İletişim Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi

    Yakınındaki benzer alternatifler: Ateş Teknik Beyaz Eşya Ve Kombi Servisi

    Go up