Bozkurt Tesisat
📍 Beyaz eşya servisleri içinde Burdur Merkez
Bozkurt Tesisat, Burdur Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 5.7 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Bozkurt Tesisat toplam 36 arasından 22. sırada beyaz eşya servisleri içinde Burdur Merkez
Müşteri Yorumları
Bozkurt Tesisat değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 3 yorumlar Google'da
Bu zamana kadar gördüğüm en iyi tesisatçı diyebilirim el hizmeti tatlı dili esnaflığı anlayışı on numara beş yıldız bir insan ustalık gönlüne diyecek laf yok Eğer gerçek usta arıyorsanız geleceginiz gideceğiniz arayacağınız tek usta şiddetle tavsiye ediyorum
Birkaç tane usta çağırdık yapamadılar Bozkurt tesisat olayı çözdü memnun kaldık temiz ve düzgün iş yapıyorlar
İşçilikleri çok düzgün biz çok memnun kaldık temiz ve düzgün iş yapıyorlar ve fiyatıda uygun
Hakkında bilgiler Bozkurt Tesisat
Adres
Bozkurt Tesisat şu adreste bulunmaktadır: Emek, 22049. Sk., 15100 Burdur Merkez/Burdur, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Bozkurt Tesisat dir +90 538 663 82 96
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00–21:00
Salı: 09:00–21:00
Çarşamba: 09:00–21:00
Perşembe: 09:00–21:00
Cuma: 09:00–21:00
Cumartesi: 09:00–21:00
Pazar: 09:00–21:00