Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi

📍 Beyaz eşya servisleri içinde Çerkezköy

6.3

Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi, Çerkezköy (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 6.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi

Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Sunulanlar
  • Onarım hizmetleri
Ödeme
  • Kredi kartı

Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi toplam 49 arasından 21. sırada beyaz eşya servisleri içinde Çerkezköy

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi, Google'da en az 97 yoruma dayanarak 5 üzerinden 3.8 puana sahip

serhat nane

Firmasal olarak kalitesine diyecek bir şey yok ama ondan da önemlisi seçtikleri çalışma arkadaşları Melek hanımın bizim ile ilgisi alakası ve böyle güler yüzlü ve iş bitirici olması harikaydı böyle çalışanlar olduğu sürece aksama olmaz keşke her sektörde olsalar…

serhat nane ☆ 5/5
Semih Giyen

Ustaları hiç bir şeyden anlamıyor. Motor bozuk dediler 3700 TL istediler. Eve geldim makina çalıştı. Motor bozuksa süpürge nasıl çalışsın

Semih Giyen ☆ 2/5
Orhan Turhan

Bizim maaslarimiz degismezken 1 hafta içinde yedek parçalarına %50 zam yapmışlar. Resmen bu soygunculuk. İnsanları orjinal olmayan parça almaya teşvik ediyorlar.

Orhan Turhan ☆ 1/5
Coşkun Nazlı

Çamaşır makinamın amortisör arızası için çerkezköy şubesinden fiyat aldım ve tamir için randevu talep ettim geldiler yaptılar şubeden aldığım fiyat 1400 tl iken gelen ekip 2350 tl ücret çıkardı bu fiyatlar parça ve işçilik dahil

Coşkun Nazlı ☆ 1/5
mehmet emin

5 ay önce 3bin e yaptırdığım elektrikli süpürgem tekrar aynı sorun yüzünden bozuldu.garanti belgesi olmadan bakmadıklarını söylüyorlar ki garanti belgesi aldığımı hatırlamıyorum artık herşey sistemde var.yapmayacaklarını söylüyorlar o fiyata yeni bir elektrikli süpürge alabilirdim süpürgemi çok sevdiğim için göze almıştım.yapılana kadar çok kibar davranan çalışanlar sorun olunca üslupsuz ve ilgisizler…asla paranızla rezil olmayın yakınından geçmeyin derim

mehmet emin ☆ 1/5
Neslihan Aydın

Teknik servis tam bir fiyasko tekniker ve çırağı profesyonel çalışmadılar her hangi beyaz eşya teknik servisten yardım alsaydık daha iyiydi orjinal ürün takılsın diye servisi seçtik ama uslüp ve hal hareketleri hiç hoş değil bunu da bizmi öğretelim ? Müşteriye nasıl davranılması gerektiği ile ilgili eğitim almalılar bence.

Neslihan Aydın ☆ 1/5
İsmail Dede

Kesinlikle haksız kazanç. Evime gelip ocak ve çamaşır makinesine bakıldı onlar için 2 farklı servis ücreti alındı, amenna. Ama bulaşık makina kapağına fiyat verdiği içinde servis ücreti istediler kessinlikle akıl karı değil. Müşteri hizmetlerini aradım ilgisiz ve bilgisizler.

İsmail Dede ☆ 1/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi

Adres

Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi şu adreste bulunmaktadır: no: /a /TEKİRDAĞ, Gazi Osman Paşa, Beyazsu Sk. No:48, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi dir +90 4446333

Web sitesi

Şirketin web sitesi Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi dır: bosch-yetkiliservisi.com/tekirdag/cerkezkoy

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–20:00
Salı: 10:00–20:00
Çarşamba: 10:00–20:00
Perşembe: 10:00–20:00
Cuma: 10:00–20:00
Cumartesi: 10:00–20:00
Pazar: Kapalı

İletişim Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi

    Yakınındaki benzer alternatifler: Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisi

    Yukarı çık