AYAYDIN SPOT
📍 Beyaz eşya servisleri içinde Efeler
AYAYDIN SPOT, Efeler (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 2.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: AYAYDIN SPOT
- Sahibi kadın olduğunu belirtiyor
- Adrese servis
- Aynı gün teslimat
- Montaj hizmeti
- Onarım hizmetleri
- Hızlı ziyaret
- Banka kartları
- Kredi kartı
AYAYDIN SPOT toplam 71 arasından 66. sırada beyaz eşya servisleri içinde Efeler
Müşteri Yorumları
AYAYDIN SPOT değerlendirmesi 3.7 üzerinden 5 dayalı olarak 3 yorumlar Google'da
Çamaşır makinemin tamiri için servis çağırdım. 3 Saat sonra hemen geldiler. Anında arızayı tespit ettiler ve tamir ettiler. Daha önce başka yerden aldığım fiyatla arasında dağlar kadar fark var. Çok memnun kaldım. Bundan sonra hangi eşyam bozulursa çağıracağım servis belli. Güler yüzlü ve nazik oluşlarını da söylemeden geçemiycem. Teşekkür ederim.
aradık açmadılar
Hakkında bilgiler AYAYDIN SPOT
Adres
AYAYDIN SPOT şu adreste bulunmaktadır: Cuma, 208. Sk. 43/A, 09100 Efeler/Aydın, Türkiye
Telefon
Telefon numarası AYAYDIN SPOT dir +90 530 784 90 99
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: Kapalı