BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER

📍 Beyaz eşya servisleri içinde Erbaa

BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER

6.5

BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER, Erbaa (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 6.5 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER

Sunulanlar
  • Onarım hizmetleri

BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER toplam 29 arasından 17. sırada beyaz eşya servisleri içinde Erbaa

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 9 yorumlar Google'da

Hayal Dündar

Aylardır soğutmayan klimamızın problemini çözemeyen ustaların yerine gelen tekser teknik personeli büyük bir özveriyle aynı gün onarımını yaptı.Ekstra bakımını da yaptılar. Çok memnun kaldık.

Hayal Dündar ☆ 5/5
Şengül Karasan

Güvenilir güler yüzlü işinde profesyonelleşmiş bir ekiple tanıştığım için çok memnunum. Bozulan eşyamı aynı gün içerisinde tamir edip beni günlerce mağdur etmediler. Temiz ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Şengül Karasan ☆ 5/5
Elif Bayar

Vermiş oldukları servis hizmetinden çok memnun kaldım gün içerisinde sorunumu cozduler ellerine sağlık çok teşekkür ederim

Elif Bayar ☆ 5/5
selmani koca

Arızalı olan klimam aynı gün içerisinde tekser beyaz eşya teknisyenleri tarafından onarıldı çok memnun kaldık aşırı tavsiye ederim teşekkürler

selmani koca ☆ 5/5
Habibe Koca

Soğutma yapmayan buzdolabım için çağırdım ve gayet memnun kaldım hem uygun fiyata hemde çabucak yaptılar iyiki tek-ser var

Habibe Koca ☆ 5/5
İjlal Dündar

Arızalı olan çamaşır makinemi aynı gün uygun fiyata onarımını yaptılar teşekkürler tekser teknik

İjlal Dündar ☆ 5/5
Neslihan Baş

Beyaz eşyam bozuldu kısa sürede tamıri oldu... Çok memnun kaldım

Neslihan Baş ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER

Adres

BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER şu adreste bulunmaktadır: GÜNDOĞDU MAHALLESİ 15 TEMMUZ ŞEHİDİ ASTSUBAY ÖMER HALİS DEMİR BULVARI NO:71, 60500 Erbaa/Tokat, Türkiye

Telefon

Telefon numarası BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER dir +90 507 153 02 69

Web sitesi

Şirketin web sitesi BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER dır: erbaabeyazesyatamiri.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: 08:00–20:00

İletişim BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER

    Yakınındaki benzer alternatifler: BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİS TEK-SER

    Go up