Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA

📍 Beyaz eşya servisleri içinde Erzincan Merkez

7.3

Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA, Erzincan Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
  • Mağazadan teslim alma
  • Mağaza içinde alışveriş
  • Gerçek mekanda hizmet
  • Aynı gün teslimat
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
Sunulanlar
  • Kurulum hizmeti
  • Montaj hizmeti
  • Onarım hizmetleri
Sunulan olanaklar
  • Wi-Fi
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Geri dönüşüm merkezi
  • Elektronik
  • Metal kutular
  • Pil
Ödeme
  • Banka kartları
  • Çek
  • Kredi kartı
  • NFC ile mobil ödeme
Otopark
  • Cadde üzerinde ücretli park yeri
  • Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
  • Ücretli kapalı otopark
  • Ücretli park yeri
  • Ücretsiz park yeri

Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA toplam 41 arasından 11. sırada beyaz eşya servisleri içinde Erzincan Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA, Google'da en az 29 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.5 puana sahip

ercan yakar

Cok guzel bir magaza calisanlari cok ilgili herkese tavsiye ederim

ercan yakar ☆ 5/5
Meryem Ertuş

İç açıcı ferah mağazası ile Geniş ürün yelpazesi eşliğinde, oldukça ilgili bir işletme. Zengin bilgisi ile tüm detaylarla ürünü tanıtan Mehmet beye ve tüm çalışan personele ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim #BOSCH#

Meryem Ertuş ☆ 5/5
Ahmet Çelik

Güleryüz çok kaliteli hizmet Bilgi bakımından donanımlı biryer mehmet beye ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim

Ahmet Çelik ☆ 5/5
Mustafa TABAK

Samimi personel çok ilgili ve tecrübeli, ankastre set robot ve blender aldık, bosch kalite kokuyor her zaman

Mustafa TABAK ☆ 5/5
Aynur Ayhan

Sıcak bir karşılama güleryüz en iyi marka bosch yurtpadan alınır buzdolabı aldık ve çıktık 👍

Aynur Ayhan ☆ 5/5
RIFKI TAŞKESMEZ

Ürünlerinden memnunuz hizmet ve ilgilerinden dolayı mehmet beyede teşekkür ediyorum

RIFKI TAŞKESMEZ ☆ 5/5
gokay Alak

İlgisinden dolayı Mehmet beye çok teşekkür ederim.İyiki varsınız

gokay Alak ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA

Adres

Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA şu adreste bulunmaktadır: Kızılay, Nusret Çetinkaya Cd. No:6/A, 24000 Erzincan Merkez/Erzincan, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA dir +90 446 224 52 24

Web sitesi

Şirketin web sitesi Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA dır: bosch-home.com.tr/yetkili-saticilar

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: 08:00–20:00

İletişim Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA

    Yakınındaki benzer alternatifler: Bosch Yetkili Satıcısı - YURTPA

    Yukarı çık