Gürdallar Görele

📍 Beyaz eşya servisleri içinde Görele

6.5

Gürdallar Görele, Görele (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. beyaz eşya servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 6.5 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Gürdallar Görele

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
  • Aynı gün teslimat
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı
Otopark
  • Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
  • Ücretsiz park yeri

Gürdallar Görele toplam 10 arasından 6. sırada beyaz eşya servisleri içinde Görele

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Gürdallar Görele değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 3 yorumlar Google'da

Rüzgar Bilişim

Üstün hizmet kalitesi. Güler yüzlü personel. Görele'nin ihtiyacı olan beyaz eşya mağazası. Uğramadan karar vermeyin

Rüzgar Bilişim ☆ 5/5
Nuray Yeniay Özer

Kurulum için gelen personel muhteşem mağaza beklediğimin üzerindeydi

Nuray Yeniay Özer ☆ 5/5
Hüseyin KÖSE

Eynesil'de güvenin ve kalitenin tek adresi

Hüseyin KÖSE ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Gürdallar Görele

Adres

Gürdallar Görele şu adreste bulunmaktadır: Kumyalı, mebus şevket bey cad No:2/2 A, 28800 Görele/Giresun, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Gürdallar Görele dir +90 454 515 00 33

Web sitesi

Şirketin web sitesi Gürdallar Görele dır: facebook.com/gurdallar

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:30–19:00
Salı: 07:30–19:00
Çarşamba: 07:30–19:00
Perşembe: 07:30–19:00
Cuma: 07:30–19:00
Cumartesi: 07:30–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim Gürdallar Görele

    Yakınındaki benzer alternatifler: Gürdallar Görele

    Go up