Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon
Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon, Beylikdüzü (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. boyacılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 4.0 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon
- Gerçek mekanda hizmet
- Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet
- Yardımcı indüksiyon döngü sistemi
- Üniseks tuvalet
- Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
- Kendi otoparkı var
- Ücretli kapalı otopark
- Ücretsiz kapalı otopark
Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon toplam 75 arasından 68. sırada boyacılar içinde Beylikdüzü
Müşteri Yorumları
Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon değerlendirmesi 4.3 üzerinden 5 dayalı olarak 6 yorumlar Google'da
Boya işlerimiz harika oldu ustaların ellerine sağlık
Boya işlerimiz için teşekkürler tavsiye ederim
boya dekorasyon işlerimiz çok güzel oldu teşşekür ederim
Berbat işçilik🤮🤮
Hakkında bilgiler Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon
Adres
Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon şu adreste bulunmaktadır: KUBİST PARK RESİDENCE, Adnan Kahveci, Yavuz Sultan Selim Blv. NO: 108/314, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon dir +90 545 590 85 34
Web sitesi
Şirketin web sitesi Esenyurt Avcılar Boyacı Dekorasyon dır: 685436047b0b3.site123.me
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: 08:00–20:00