Kardesler kaporta boya

📍 Boyacılar içinde Çankaya

Kardesler kaporta boya

3.4

Kardesler kaporta boya, Çankaya (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. boyacılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 3.4 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Kardesler kaporta boya

Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri

Kardesler kaporta boya toplam 40 arasından 39. sırada boyacılar içinde Çankaya

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Kardesler kaporta boya değerlendirmesi 3.9 üzerinden 5 dayalı olarak 7 yorumlar Google'da

Ahmet Kumser

Emekleriniz için tesekkur ederim Allah razi olsun aldiginiz paralar helal olsun gercekten isi bilen ustalar cok memnun kaldim hayirli isler olsun

Ahmet Kumser ☆ 5/5
Kaan Aksu

Hüseyin ustam hem hızlı hem uygun

Kaan Aksu ☆ 5/5
Alper Alper

Uygun fiyat

Alper Alper ☆ 3/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Kardesler kaporta boya

Adres

Kardesler kaporta boya şu adreste bulunmaktadır: Yakupabdal mahallesi No:, 2054, 06000 Çankaya/Ankara, Türkiye

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: Kapalı

İletişim Kardesler kaporta boya

    Yakınındaki benzer alternatifler: Kardesler kaporta boya

    Go up