Şentürkler İnşaat Mahzemeleri

📍 Boyacılar içinde Edremit

5.5

Şentürkler İnşaat Mahzemeleri, Edremit (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. boyacılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 5.5 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Şentürkler İnşaat Mahzemeleri

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
  • Aynı gün teslimat
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı

Şentürkler İnşaat Mahzemeleri toplam 59 arasından 42. sırada boyacılar içinde Edremit

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Şentürkler İnşaat Mahzemeleri değerlendirmesi 4.8 üzerinden 5 dayalı olarak 5 yorumlar Google'da

Hijyenikim

Tamirat, tadilat ve inşaat için gerekli bütün malzemeleri bulabileceğiniz, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler satan, eldivenden merdivene, boyadan sıvaya, armatürden nalburiye ve hırdavat malzemelerine kadar envai çeşit malzemeleri olan bir nalburiye dükkanı. Sahipleri Ömer ve Osman kardeşler dürüst, efendi ve güleryüzlü, işinin ehli insanlar. Aradığınız pek çok şeyi bulabileceğiniz gibi, bulamadıklarınızı da temin edebiliyorlar. Hepsinden önemlisi de "Müşteri memnuniyetini" ön planda tutuyorlar. Daha ne olsun.😊👍

Hijyenikim ☆ 5/5
Kadir Çetintaş

Geniş ürün yelpazesi,uygun fiyat...

Kadir Çetintaş ☆ 5/5
osman şentürk

Uygun fiyat kaliteli hizmet Boya Anahtar Hırdavat Su tesisat malzemeleri Elektrikli el aletleri

osman şentürk ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Şentürkler İnşaat Mahzemeleri

Adres

Şentürkler İnşaat Mahzemeleri şu adreste bulunmaktadır: Cennetayağı, Cennet Ayağı Cd. No:42, 10300 Edremit/Balıkesir, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Şentürkler İnşaat Mahzemeleri dir +90 533 252 10 79

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–20:00
Salı: 07:00–20:00
Çarşamba: 07:00–20:00
Perşembe: 07:00–20:00
Cuma: 07:00–20:00
Cumartesi: 07:00–20:00
Pazar: 07:00–20:00

İletişim Şentürkler İnşaat Mahzemeleri

    Yakınındaki benzer alternatifler: Şentürkler İnşaat Mahzemeleri

    Go up