Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi
Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi, Konyaaltı (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. boyacılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 0.4 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi
- Adrese servis
- Aynı gün teslimat
- Hızlı ziyaret
- Banka kartları
- Kredi kartı
Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi toplam 5 arasından 5. sırada boyacılar içinde Konyaaltı
Müşteri Yorumları
Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi değerlendirmesi 1 üzerinden 5 dayalı olarak 1 yorumlar Google'da
Telefon sürekli meşgul çalıyor iş yerine ulaşamıyorum google map'de bulunmasının ne anlamı var
Hakkında bilgiler Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi
Adres
Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi şu adreste bulunmaktadır: Liman Mah. Akdeniz Blv. Yase Sitesi A Blok No:1, 07070 Konyaaltı/Antalya, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Mikron Boya Marketi Antalya Şubesi dir +90 505 266 44 88
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 10:00–19:00
Salı: 10:00–19:00
Çarşamba: 10:00–19:00
Perşembe: 10:00–19:00
Cuma: 10:00–19:00
Cumartesi: 10:00–19:00
Pazar: Kapalı