Çimen Yapı , boya , laminat parke

📍 Boyacılar içinde Yozgat Merkez

7.6

Çimen Yapı , boya , laminat parke, Yozgat Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. boyacılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.6 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Çimen Yapı , boya , laminat parke

Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı
  • NFC ile mobil ödeme

Çimen Yapı , boya , laminat parke toplam 12 arasından 3. sırada boyacılar içinde Yozgat Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Çimen Yapı , boya , laminat parke değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 15 yorumlar Google'da

Berk TAŞ

çok kaliteli malzemeler özellikle laminant parkeler tam anlamıyla fiyat performans ürünüdür bir ürün almıştım vazgeçtim geri iade etmek istediğimi söyledim ve hemen paramı iade ettiler sorgulamadan çok anlayışlı ve güler yüzlü çalışanlar var özellikle mustafa çimen bu işin vakkosu

Berk TAŞ ☆ 5/5
Önder Kara

Mükemmel bir işletme özellikle çalışanlardan Mustafa çimen arasanız bulamazsınız böyle ilgili çalışan parke almıştım evime gelip kendi elleriyle döşedi allah tuttuğunuzu altın etsin

Önder Kara ☆ 5/5
Abdullah AYAN

Yozgatta en uygun fiyat burasıydı kaliteli ürün güler yüz. Polisan boya ve parkede güzel fiyatlar aldık

Abdullah AYAN ☆ 5/5
Cengizhan Çevik

Yozgatta 1 numara daha iyisini asla bulamazsınız kaliteli malzeme kaliteli işçilik herşey mükemmel

Cengizhan Çevik ☆ 5/5
İstikamet Balık

On numara 5 yıldız, gayet güleryüzlü memnun kalacağınız bir yer.

İstikamet Balık ☆ 5/5
Yusuf Aktaş

her yeri gezdim daha ucuzunu bulamadım fiyatlar piyasa göre çok uygun

Yusuf Aktaş ☆ 5/5
Tunahan ak

Gayet güvenilir ve kaliteli bir işletme

Tunahan ak ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Çimen Yapı , boya , laminat parke

Adres

Çimen Yapı , boya , laminat parke şu adreste bulunmaktadır: Medrese, şehit bahadır fuat buharalıoğlu sokak alpak apt. altı no:12/A, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat, Türkiye

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: 08:00–20:00

İletişim Çimen Yapı , boya , laminat parke

    Yakınındaki benzer alternatifler: Çimen Yapı , boya , laminat parke

    Go up