Nostalji Oto Boya

📍 Boyacılar içinde Yunusemre

6.9

Nostalji Oto Boya, Yunusemre (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. boyacılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 6.9 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Nostalji Oto Boya

Hizmet seçenekleri
  • Gerçek mekanda hizmet
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Sunulan olanaklar
  • Üniseks tuvalet
Ödeme
  • Banka kartları

Nostalji Oto Boya toplam 20 arasından 12. sırada boyacılar içinde Yunusemre

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Nostalji Oto Boya, Google'da en az 9 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.8 puana sahip

Adww Kx

Temiz işçilik güleryuz ve müşteri memnuniyeti hepsi birarada

Adww Kx ☆ 5/5
özgür gökçedag

Titiz ve düzenli işçilik. İlgi alaka çok iyi çok memnun kaldım tavsiye ederimm😊

özgür gökçedag ☆ 5/5
Serkan Temiz

İstenilen güven ve sağlam işcilik memnuniyeti veri herkeze tavsiye ederim

Serkan Temiz ☆ 5/5
Osman Güler

Kalite ve memnuniyet tesekkurler

Osman Güler ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Nostalji Oto Boya

Adres

Nostalji Oto Boya şu adreste bulunmaktadır: 75. Yıl, 5311. Sk. Kenan Evren Sanayi Sitesi No:20, 45030 Yunusemre/Manisa, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Nostalji Oto Boya dir +90 554 930 38 73

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–18:00
Salı: 09:00–18:00
Çarşamba: 09:00–18:00
Perşembe: 09:00–18:00
Cuma: 09:00–18:00
Cumartesi: 09:00–16:00
Pazar: Kapalı

İletişim Nostalji Oto Boya

    Yakınındaki benzer alternatifler: Nostalji Oto Boya

    Yukarı çık