Yunus Emre Oto Cam
📍 Camcılar içinde Giresun Merkez
Yunus Emre Oto Cam, Giresun Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. camcılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.0 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Yunus Emre Oto Cam
- Gerçek mekanda hizmet
- Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Tamirci
- Randevu gerekli
- Banka kartları
Yunus Emre Oto Cam toplam 11 arasından 5. sırada camcılar içinde Giresun Merkez
Müşteri Yorumları
Yunus Emre Oto Cam değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 12 yorumlar Google'da
Hyundai İ20 model aracının camlarını kaplattirdim. İşçiliği ve malzeme kalitesinden memnun kaldık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir işletme. Pastacim in hemen yanında EREN GARAGE olarak yerini bulabilirsiniz. Teşekkürler
Kaliteli malzeme kaliteli işçilik ve ilgi için yunus emre oto cama teşekkür ederim.
Hakkında bilgiler Yunus Emre Oto Cam
Adres
Yunus Emre Oto Cam şu adreste bulunmaktadır: Gedikkaya, 11. Sk. No:8, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Yunus Emre Oto Cam dir +90 537 925 91 32
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00–19:00
Salı: 08:00–19:00
Çarşamba: 08:00–19:00
Perşembe: 08:00–19:00
Cuma: 08:00–19:00
Cumartesi: 08:00–19:00
Pazar: Kapalı