SALİH OTO CAM
SALİH OTO CAM, Polatlı (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. camcılar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.7 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: SALİH OTO CAM
- Online tahmini ücret
- Gerçek mekanda hizmet
- Tamirci
- Tuvalet
- Banka kartları
SALİH OTO CAM toplam 8 arasından 3. sırada camcılar içinde Polatlı
Müşteri Yorumları
SALİH OTO CAM değerlendirmesi 4.9 üzerinden 5 dayalı olarak 14 yorumlar Google'da
Güler yüzlü hizmet temiz ve hızlı işçilik kesinlikle tavsiye ederim 👍
Çok dürüst iş yapıyorlar işçilik çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum
Gerçekten işlerini dürüstce yapiyorlar müşteriyi üzmeden hizmet veriyorlar. Hakları neyse onu alıyorlar. Herkese tavsiye ederim
İtinalı ve işciliği iyi
En iyi camcı ve konuk sever
Kaliteli hizmetin adresi
İyi usta
Hakkında bilgiler SALİH OTO CAM
Adres
SALİH OTO CAM şu adreste bulunmaktadır: Yeni Sanayi Sitesi, Uludağ Cd. No 36, 06900 Polatlı/Ankara, Türkiye
Telefon
Telefon numarası SALİH OTO CAM dir +90 544 254 56 47
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: Kapalı
