Karabağlar Çilingir Osman

📍 Çilingirler içinde Karabağlar

7.2

Karabağlar Çilingir Osman, Karabağlar (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. çilingirler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.2 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Karabağlar Çilingir Osman toplam 14 arasından 9. sırada çilingirler içinde Karabağlar

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Karabağlar Çilingir Osman değerlendirmesi 4.7 üzerinden 5 dayalı olarak 14 yorumlar Google'da

Ugur Özdökmecierler

Kapımızda bir arıza oluştu bir çilingir çağırdık ancak yapamadı karabağlar çilingire ulaştık kapımız şuan tamir oldu teşekkürler

Ugur Özdökmecierler ☆ 5/5
Hamza Haşimoglu

Karabağlar çilingir hizmeti 7/24 veriyorlar. Çağırdım kısa sürede geldi. Osman ustaya teşekkür ederim . İlgili ve Güleryüzlü.

Hamza Haşimoglu ☆ 5/5
hüseyin bayraktar

Gece geç saatte işten eve geldlm. Ancak anahtarımı iş yerinde unuttum. İnternetten Bozyaka çilingir olarak aradım Osman ustaya ulaştım. İlgili alaka fiyat olarak çok iyiler. Herkeze öneririm . Ev oto kasa çilingirlik hizmeti verdikleri söylediler. Biz evimizi açtirdik. Teşekkürler.

hüseyin bayraktar ☆ 5/5
ayşe bereket

Karabağlar çilingir servisiniz için teşekkür ederim . Çekili kapımı zarar vermeden açtı. Tavsiye ederim

ayşe bereket ☆ 5/5
Melike kuaför

Bozyaka‘da kapıda kaldık bozyaka Çilingir olarak internetten arayıp bulduk teşekkür ederiz çok hızlı geldiler sorunumuzu uygun fiyatlı çözdü 2 dakika sarjdan çıkartıyorum

Melike kuaför ☆ 5/5
Nasip Kaya

Uzundere çilingir olarak aradım arabamın anahtarını kaybettim çok güzel oto çilingir hizmeti sundular yedek anahtar da verdiler tsskr ederim Karabağlar Çilingir

Nasip Kaya ☆ 5/5
Özlem Çelik

Karabağlar oto anahtarcı olarak arattırdım anahtarını kaybetmiştim 10 dakikada gelip yedek anahtar yaptılar arabanın kapısını hasarsız açtılar teşekkürler karabağlar oto Çilingir osman

Özlem Çelik ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Karabağlar Çilingir Osman

Adres

Karabağlar Çilingir Osman şu adreste bulunmaktadır: Gülyaka, 2976. Sk. No:20 D:5, 35110 Karabağlar/İzmir, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Karabağlar Çilingir Osman dir +90 501 030 07 39

Web sitesi

Şirketin web sitesi Karabağlar Çilingir Osman dır: karabaglarcilingir.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır

İletişim Karabağlar Çilingir Osman

    Yakınındaki benzer alternatifler: Karabağlar Çilingir Osman

    Go up