ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT
📍 Doğalgaz tesisatçıları içinde Çubuk
ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT, Çubuk (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. doğalgaz tesisatçıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 5.0 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT
- Online tahmini ücret
- Gerçek mekanda hizmet
ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT toplam 6 arasından 6. sırada doğalgaz tesisatçıları içinde Çubuk
Müşteri Yorumları
ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT, Google'da en az 5 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4 puana sahip
2 katlı evimin 2. Katının su tesisatı , duşakabin ve klozet işini yarım bıraktı, işçilik beklemeyin çünkü yok . 3 adet gider borusu duvarın içerisine gömülmesine rağmen duvarda bombeli ve fayans yüksekte kaldı . 1 tane tuvalet taşını bile yamuk koymayı başarabildi tebrik ederim . ilk anlaşmaya uygun iş yapmadi yüzüne vurunca işi yarım bıraktı. Şahinoğlu doğalgaz ve sıhhi tesisat (Recep Şahin) Ankara/Çubuk
Orda çalışan aptullah usta beni bulabilirmi
İşçiliği iyidir güzel çalısıyodur
Hakkında bilgiler ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT
Adres
ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT şu adreste bulunmaktadır: Cumhuriyet, Arı Sk. no 12/A, 06070 Çubuk/Ankara, Türkiye
Telefon
Telefon numarası ŞAHİNOGLU DOGALGAZ VE TESISAT dir +90 543 826 97 26
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: Kapalı