Talat Tesisat
📍 Doğalgaz tesisatçıları içinde Konak
Talat Tesisat, Konak (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. doğalgaz tesisatçıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.9 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Talat Tesisat
- Sahibi kadın olduğunu belirtiyor
- Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet
Talat Tesisat toplam 22 arasından 1. sırada doğalgaz tesisatçıları içinde Konak
Müşteri Yorumları
Talat Tesisat, Google'da en az 106 yoruma dayanarak 5 üzerinden 5 puana sahip
Banyodaki vanam su akıtıyordu internetten ararken talat tesisatla karsılastım görüsme sagladıktan sonra hemen geldi ve problemi cözdü tertemiz işçilik tesekkürler
Talat Usta’ya emekleri için gönülden teşekkür ederim. İşindeki dürüstlüğü, her aşamada gösterdiği şeffaf yaklaşımı ve güler yüzüyle gerçekten güven veren bir usta. Yaptığı iş kadar insanlığı da örnek. Eline, emeğine sağlık.🙏🙏🙏
Ustalar cok profesyonel idi şu kaçağını cihaz ile buldular tamirat işlemini gerçekleştirdiler.
Ustamız işinin Ehli neresi arızalı ise foto atıyorsunuz gelmeden önce ücretini söylüyor ve verdiği saatte geliyor eli çok hızlı güvenerek rahatlıkla evinize çağırabilirsiniz…
Kısa sürede gelip temiz bir iş çıkardı usta teşekkür ederiz.
Patlayan banyo tesisat borumuzu ivedilikle gelip optimal şekilde onardılar. Teşekkür ederiz.
Talat usta işini çok temiz ve titiz yapıyor. Daha önce izmir de tesisat konusunda farklı ustalar ile çalıştık. Sonuç hep hüsran oldu. Yeni dükkanımizin hilton lavabo, klozet ve gömme rezervuarını taktı. Mutfağımızın lavabosunu taktı. Hepsi de çok iyi oldu. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. İzmir de tesisat deyince Talat usta. 😊
Hakkında bilgiler Talat Tesisat
Adres
Talat Tesisat şu adreste bulunmaktadır: Güzelyalı, 41. Sk. 18 B, 35290 Konak/İzmir, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Talat Tesisat dir +90 534 899 82 20
Web sitesi
Şirketin web sitesi Talat Tesisat dır: tesisatciizmir.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 09:00–19:30
Pazar: 10:00–16:00