Eylül Sıhhi Tesisatçı

📍 Doğalgaz tesisatçıları içinde Ödemiş

9.2

Eylül Sıhhi Tesisatçı, Ödemiş (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. doğalgaz tesisatçıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 9.2 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Eylül Sıhhi Tesisatçı toplam 8 arasından 1. sırada doğalgaz tesisatçıları içinde Ödemiş

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Eylül Sıhhi Tesisatçı değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 19 yorumlar Google'da

Atalay Kapan

Tam zamanında geldi , diğer ustalarının yapamayız dediği işi bir saatte yaptı ve uygun fiyata yaptı helal olsun böyle ustalara ihtiyacımız var teşekkürler tavsiye ederim

Atalay Kapan ☆ 5/5
Asiye Gök

Eline emeğine sağlık işi uygun fiyata temiz şekilde yaptı tam zamaninda teslim etti

Asiye Gök ☆ 5/5
Serdar Karamehmetoglu

Kaliteli titiz ve samimi işçiliği ustamın tavsiye ederim

Serdar Karamehmetoglu ☆ 5/5
Arzu Aykut

Temiz ve güvenilir işçilik için gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Arzu Aykut ☆ 5/5
Nazmiye Demirbilek

Teşekkürler çok ilgili yetkili tavsiye ederim

Nazmiye Demirbilek ☆ 5/5
İbrahim Yıldız

Samimi güvenilir çok aşırı fiyat çekmeyen usta

İbrahim Yıldız ☆ 5/5
Hüseyin Kor

Murat ustamın eline sağlık. Aradığımda hemen ilgilendi, dediği saatte geldi ve işi sorunsuz halletti. Bundan sonra tesisat işlerinde ilk arayacağım kişi. Herkese tavsiye ederim.

Hüseyin Kor ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Eylül Sıhhi Tesisatçı

Adres

Eylül Sıhhi Tesisatçı şu adreste bulunmaktadır: Cumhuriyet, Nizam Sk. No:24, 35555 Ödemiş/İzmir, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Eylül Sıhhi Tesisatçı dir +90 505 023 28 22

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır

İletişim Eylül Sıhhi Tesisatçı

    Yakınındaki benzer alternatifler: Eylül Sıhhi Tesisatçı

    Go up