Gözde Elektrik-Nalbur

📍 Elektrikçiler içinde Bahçelievler

8.3

Gözde Elektrik-Nalbur, Bahçelievler (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Gözde Elektrik-Nalbur

Hizmet seçenekleri
  • Online tahmini ücret
  • Gerçek mekanda hizmet
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri

Gözde Elektrik-Nalbur toplam 63 arasından 9. sırada elektrikçiler içinde Bahçelievler

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Gözde Elektrik-Nalbur, Google'da en az 46 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.7 puana sahip

Abdullah Ayhan

eski zil tesisatımızda sorun vardı kapı otomatiğimiz çalışmıyordu, ziller çalmıyordu ,3 usta çağırdık hepsi kablola değişecek maliyetli olur dedi son bir umutla bu işletmeyi aradım gelip 1 saat içerisinde tüm sıkıntıyı çözüp gittiler bilgi ve tecrübelerine hayran kaldım herkese öneririm ustam ellerinize sağlık ⭐

Abdullah Ayhan ☆ 5/5
NECMETTİN YİĞİT

İnternetten aradım ilk güvenemedim ama arkadaşlarla fiyat pazarlığı sonucu anlaştım. Ben dandik bir malzeme kablo sigorta kullanırlar endişesindeydim. Kurduklarından sonra baktım ki en kaliteli ürünleri takmışlar emeklerine sağlık. Herkese tavsiye ediyorum.

NECMETTİN YİĞİT ☆ 5/5
S. ÇAKIR

Valla adam 10 dakikada Hızır acil gibi geldi Allah razı olsun .

S. ÇAKIR ☆ 5/5
Onur Gümüş

Dedikleri zamanda geldiler, tesisat işini istediğim şekilde yaptılar. Tavsiye ederim.

Onur Gümüş ☆ 5/5
Emmila25

Uygun fiyat yüksek kalite

Emmila25 ☆ 5/5
Merve Kaygisiz

Klima montajın sırasında acil elektrik tesisatı isim oldu.yarim saat icinde geldiler.sorunsuz hallettiler. Herkese tavsiye ediyorum

Merve Kaygisiz ☆ 5/5
İsmetcan Yiğitoğlu

Servislere hızlı hizmet veriyorlar ve ön numara işçilik var ustalarımızın ellerine sağlık

İsmetcan Yiğitoğlu ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Gözde Elektrik-Nalbur

Adres

Gözde Elektrik-Nalbur şu adreste bulunmaktadır: Fevzi Çakmak, Fatih Cd., 34197 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Gözde Elektrik-Nalbur dir +90 535 219 44 06

Web sitesi

Şirketin web sitesi Gözde Elektrik-Nalbur dır: gozdeelektrik.org

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 12:00–19:00

İletişim Gözde Elektrik-Nalbur

    Yakınındaki benzer alternatifler: Gözde Elektrik-Nalbur

    Yukarı çık