Tolga elektrik

📍 Elektrikçiler içinde Çorum Merkez

10.0

Tolga elektrik, Çorum Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 10.0 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Tolga elektrik

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
  • Mağazadan teslim alma
  • Mağaza içinde alışveriş
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Planlama
  • Randevu gerekli
  • Hızlı ziyaret
Geri dönüşüm merkezi
  • Elektronik
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı
Otopark
  • Cadde üzerinde ücretli park yeri
  • Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
  • Ücretsiz park yeri

Tolga elektrik toplam 48 arasından 1. sırada elektrikçiler içinde Çorum Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Tolga elektrik değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 266 yorumlar Google'da

Turkish Woman

İşini iyi yapan, dürüst ve güvenilir esnaf, ufo ve fırın tamir edildi, ikisinden de memnun kaldık, teşekkürler.

Turkish Woman ☆ 5/5
Seda Şahin

Allah razı olsun tolga abiden gecenin geç saatinde bizi büyük bir arızadan kurtardı. Eline emeğine sağlık hayırlı işleri olsun.

Seda Şahin ☆ 5/5
Mehmet Şahin

Gayet titiz ve düzenli çalışma Herkese tavsiye ederim Teşekkürler sunuyorum tolga bey

Mehmet Şahin ☆ 5/5
Ferhat ŞEKERCİ

📌Çorum'da elektrik işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz, gerçekten işinin ehli bir adres.. Şiddetle tavsiye ediyorum..

Ferhat ŞEKERCİ ☆ 5/5
Server Nazlımoğlu

Her zaman ne istersem söyleyebileceğim çok sevdiğim bir abim. Her zaman emeğinin karşılığını alır hiç bir zaman boş yere çok para istemez. Bu zamanlarda böyle ustalar bulmak çok zor. Gönül rahatlığıyla bütün elektrik işlerini emanet edebilirsiniz.

Server Nazlımoğlu ☆ 5/5
İsmail Ağca

Gece gündüz çekinmeden arayabildiğim bir yer. Fiyatları ise çok düşük tutuyorlar. Baba ve oğul birlikte çalışıyor. İkisi de birbirinden güler yüzlü. Allah hayırlısı ile bol kazanç versin.insallah.

İsmail Ağca ☆ 5/5
Kazim Diker

Adam işinin ehli gayet düzgün işcilik yapıyor ve gayette makul fiyatta muşteri memnuniyeti önem veriyor güler yüzlü ve anlayışlı basarılarının devamını diliyorum 🙏

Kazim Diker ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Tolga elektrik

Adres

Tolga elektrik şu adreste bulunmaktadır: Gülabibey, Cemilbey Cd. No:153 B, 19100 Çorum Merkez/Çorum, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Tolga elektrik dir +90 537 771 59 50

Web sitesi

Şirketin web sitesi Tolga elektrik dır: tolga-elektrik.blogspot.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 12:30–00:00

İletişim Tolga elektrik

    Yakınındaki benzer alternatifler: Tolga elektrik

    Go up