TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen

📍 Elektrikçiler içinde Fatih

9.4

TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen, Fatih (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 9.4 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen

Hizmet seçenekleri
  • Online tahmini ücret
  • Gerçek mekanda hizmet

TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen toplam 40 arasından 1. sırada elektrikçiler içinde Fatih

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen, Google'da en az 216 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.9 puana sahip

Yasin Nazlı

Gece geç bir saatte çağırdığımız halde bekletmeden gelip sorunumuzu özenle çözdü ertesi gün başka bir konu için tekrar aradık ve kısa süre içerisinde gelip sorunumuzu giderdi temiz ve titiz çalışmasından ziyade güler yüzlü konuşkan arkadaş canlısı sohbeti ile çok ama çok memnun kaldık

Yasin Nazlı ☆ 5/5
M Tugrul

Tesadüfen ilhami usta ile tanıştım. Evimde yıllardır süren sigorta atması problemimi 1 saatte giderdi. Bunun için kaç usta geldi, sayısını ben de unuttum. Çok teşekkür ve tavsiye ederim

M Tugrul ☆ 5/5
Büşra Taş

Evimde sürekli şalter atma sorunu vardı, hatta önceki çamaşır makinemiz bu yüzden yanmıştı. Açıkçası yine aynı şeyi yaşarız diye çok korkuyordum. İyi ki kendisiyle karşılaşmışız 🙏 Sorunu sabırla ve detaylı şekilde kontrol edip gerçekten içime sinecek şekilde çözdü. İşini inanılmaz özenli ve profesyonel yapıyor, sıradan bir elektrikçi kesinlikle değil. Bilgisi çok sağlam, yaptığı her şeyi tek tek anlattı. Üstelik çok güler yüzlü, samimi ve güven veren biri. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, gönülden tavsiye ederim. 💛

Büşra Taş ☆ 5/5
Zeynep Yanıkdağ

Daha once bi cok kez cagirdik, bugun de yardimimiza kostu allah razi olsun, cok deneyimli ve bilgili, cok pratik cok temiz calisiyor, eline saglik problemlerimiz hemen cozume kavusuyor

Zeynep Yanıkdağ ☆ 5/5
Loti Laundry

Benim gibi gerçek kullanıcı yorumlarını önemseyenler için; gerçekten dürüst ve işini iyi yapan bir firma. Çamaşırhanemizin elektrik hattı artık mevcutu kaldırmayacak hale gelmişti ve Ilhami abi sağ olsun geldi sorunları tespit edip çok hızlı bir şekilde elektrik hattımızı en baştan yeniledi. Güç arttırimı yaptı ve ışıklandırmamızı elden geçirdi. En ufak detayları bile önemseyen hiç bir işi yarım bırakmadan hayır duamızı aldı gitti sağ olsun. Her elektrik işim için kendisiyle çalışacam herkese tavsiye ederim

Loti Laundry ☆ 5/5
Ömer Faruk Memiş

İlhami Abi, prizdeki sorun için yardımcı oldu. Gerçekten işini bilen, titiz ve Hoşsohbet biri. İletişime geçtiğim anda hızlıca dönüş yaptı, kısa sürede gelip sorunu çözdü. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, emeğine sağlık.

Ömer Faruk Memiş ☆ 5/5
Yagiz Koca

İş yerim için çok acil bir şekilde gün içerisinde ulaşım sağlayıp yarım saat içersinde gelip bütün elektrik işlerimizi hızlı ve çok temiz bir şekilde tamamladı. Kesinlikle bundan sonra ilk ve tek tercihimdir. Teşekkür ederiz.

Yagiz Koca ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen

Adres

TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen şu adreste bulunmaktadır: Cevdetpaşa Caddesi 66A Fındıkzade, 34098 Fatih/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen dir +90 552 873 11 11

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–23:30
Salı: 07:00–23:30
Çarşamba: 07:00–23:30
Perşembe: 07:00–23:30
Cuma: 07:00–23:30
Cumartesi: 07:00–23:30
Pazar: Kapalı

İletişim TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen

    Yakınındaki benzer alternatifler: TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İlhami vuran teknisyen

    Bu işletme sizin mi? Bilgilerini güncelleyin veya kaldırılmasını isteyin.

    Yukarı çık