MALTEPE ELEKTRİK
📍 Elektrikçiler içinde Maltepe
MALTEPE ELEKTRİK, Maltepe (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.5 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: MALTEPE ELEKTRİK
- Adrese servis
- Gerçek mekanda hizmet
- Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
- Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
- Hızlı ziyaret
- Banka kartları
- Kredi kartı
- NFC ile mobil ödeme
- Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
- Ücretsiz park yeri
MALTEPE ELEKTRİK toplam 77 arasından 15. sırada elektrikçiler içinde Maltepe
Müşteri Yorumları
MALTEPE ELEKTRİK, Google'da en az 69 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.8 puana sahip
Tüm elektrik kabloları Cata led driver, led ışıklar konusunda kendiliğinden destek aldım, telefonları açan web sitesine önem gösteren bir beyefendi, elektrik işlerinde kendilerinden destek alınabilir.
Gerçek esnaf. Çalışmama ihtimaline karşı parasını almadan yedek malzeme verecek kadar eli açık işletme i
elektrikçim malzeme listesi hazırladı almaya geldim. yaklaşım tarzı bana göre kötü. listem uzun diye fiyat alamadım çok ilginç.
Beyfendi cok yardimci oldu. Baska elektrikcinin bozuk diyip yolladigi lambami tamir yapmamasina ragmen ilgilendi ve sorunu cozdu. Tekrar cok tesekkur ediyorum gonul rahatligiyla gidebilirsiniz.
Bol ürün çeşidinin yanında, elektriğe dair her şeyi en uygun fiyata bulabileceğiniz, Tesadüfen gördüğüm, bir daha da vazgeçmediğim adres MALTEPE ELEKTRİK. Uğrayınca hak vereceksiniz..
Bugün sadece bilgi almak için aramıştım, yarım saat sonra kapım çalındı ve istediğim her şey tahminimden daha temiz ve hızlı oldu. Fiyatta gayet uygun. Bundan sonra bütün elektrik işlerinde burası tercihim olacaktır. Teşekkürler!
Her zaman destek alabileceğiniz, güvenilir, kaliteli ve işini bilen bir ekip. Biz memnun kaldık sizinde kalacağınızdan eminim.
Hakkında bilgiler MALTEPE ELEKTRİK
Adres
MALTEPE ELEKTRİK şu adreste bulunmaktadır: Bağlarbaşı, Şht. Mücahit Sk. no:37-A, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye
Telefon
Telefon numarası MALTEPE ELEKTRİK dir +90 216 371 27 27
Web sitesi
Şirketin web sitesi MALTEPE ELEKTRİK dır: maltepeelektrik.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:30–19:00
Salı: 08:30–19:00
Çarşamba: 08:30–19:00
Perşembe: 08:30–19:00
Cuma: 08:30–19:00
Cumartesi: 08:30–19:00
Pazar: Kapalı