ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK
📍 Elektrikçiler içinde Nevşehir Merkez
ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK, Nevşehir Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 6.5 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK toplam 16 arasından 14. sırada elektrikçiler içinde Nevşehir Merkez
Müşteri Yorumları
ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK değerlendirmesi 4.6 üzerinden 5 dayalı olarak 21 yorumlar Google'da
Çok başarılı Güler yüzlü
Fırat beye ilgi ve alakasindan dolayı teşekkür ederim
Güler yüzlü iş yeri müşterisine uyumlu
DÜRÜST GÜVENİLİR İŞİNİN ERBABI FIRMA
Başarılı bir ticarethane
Hakkında bilgiler ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK
Adres
ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK şu adreste bulunmaktadır: Herikli, Mustafa Parmaksız Cd. No:1/A, 50100 Nevşehir Merkez/Nevşehir, Türkiye
Telefon
Telefon numarası ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK dir +90 533 674 00 75
Web sitesi
Şirketin web sitesi ÖZALTIN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK dır: ozaltinelektrikmuhendislik.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: Kapalı