Moon Elektrik

📍 Elektrikçiler içinde Şişli

8.0

Moon Elektrik, Şişli (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.0 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Moon Elektrik toplam 88 arasından 20. sırada elektrikçiler içinde Şişli

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Moon Elektrik, Google'da en az 23 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.8 puana sahip

Cengiz gül

Kusursuz hizmet ve ürünle karşılaştım. buna kayıtsız kalamayacağım. 800 km. öteden 18 saat içerisinde istediğim kablo ve aydınlatma ürünleri sıfır kusur ile elime ulaşmıştır. çalışanlara ve şirketin üst yetkilerine alakalarından dolayı gerçekten teşekkür ederim. başarılarınızın devamını diliyorum. sizinle çalışmaktan memnun oldum..

Cengiz gül ☆ 5/5
YAZICI HASTANESİ

Ürün siparişi verdim. ertesi gün bana teslim edildi dürüst ve güvenilir firmasınız ilginiz için teşekkür ederim.

YAZICI HASTANESİ ☆ 5/5
Mustafa Tamzaralı

Kusursuz hizmet ile müşteri memnuniyetine önem veren bir firma ürünleri kaliteli güvenle alışveriş yapabilirsiniz 😇

Mustafa Tamzaralı ☆ 5/5
AHMET ARDAL

Müşteriye karşı samimi ve güvenilir yaklaşım, kaliteli malzeme ve sadece malzeme satmak yerine mevcut problemlerde çözüm odaklı yaklaşım anlayışından dolayı teşekkür ederim.

AHMET ARDAL ☆ 5/5
Mustafa BARAN

Kablo konusunda ne ararsak bulabileceğimiz Fiyat Hizmet ve Kaliteden ödün vermeden çalışan Kablo Market. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mustafa BARAN ☆ 5/5
HSN GRBZ

Moon Elektrik çok ilgili ve güler yüzlü.Fiyatlarıda uygunn.Çok az meblağda bir alış veriş yapsanız bile ilgili.Ben memnun kaldım.Bol kazançlar teşekkürler Moon elektrik.

HSN GRBZ ☆ 5/5
emirgan ozkul

Cat6 kabloları hem kaliteli hemde fiyatı uygun.Güler yüzlü karşılamaları İçin teşekkür ederim.

emirgan ozkul ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Moon Elektrik

Adres

Moon Elektrik şu adreste bulunmaktadır: H. Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak , Okmeydanı, Perpa Ticaret Merkezi No:704-706, 34384 Şişli, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Moon Elektrik dir +90 212 210 69 60

Web sitesi

Şirketin web sitesi Moon Elektrik dır: moonelektronik.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–18:00
Salı: 08:00–18:00
Çarşamba: 08:00–18:00
Perşembe: 08:00–18:00
Cuma: 08:00–18:00
Cumartesi: 08:00–12:00
Pazar: Kapalı

İletişim Moon Elektrik

    Yakınındaki benzer alternatifler: Moon Elektrik

    Yukarı çık