ARL ELEKTRİK
📍 Elektrikçiler içinde Süleymanpaşa
ARL ELEKTRİK, Süleymanpaşa (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. elektrikçiler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.6 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: ARL ELEKTRİK
- Online tahmini ücret
- Gerçek mekanda hizmet
- Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
- Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Üniseks tuvalet
- Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
- Ücretsiz park yeri
ARL ELEKTRİK toplam 31 arasından 9. sırada elektrikçiler içinde Süleymanpaşa
Müşteri Yorumları
ARL ELEKTRİK, Google'da en az 20 yoruma dayanarak 5 üzerinden 5 puana sahip
Elite Garden Eliza sitesi olarak (Tekirdağ / Süleymanpaşa) bina ana kesici şartel arızamızda, bina kapılarına şifreli ve manyetik kilit sistemi kurmamızda, sensörlü lambaların değişimi vs tüm elektrik işlerimizi ARL elektrik Halim ustaya yaptırıyoruz, sağolsun 7/24 tüm elektrik sorunlarımızı halletti. İlgili, işinin hakkını veren bir firma. Teşekkür ederiz.
Süleymanpaşada elektrikçi zor bulunuyor birde gecenin bir yarısı ise dahada zor sagolsun arl elektrik 30 dakika gibi sürede geldi ve yanan sigortaları kısa sürede tamirini yaptı temiz titiz çalışıyor ve dürüst bir usta sagolsun fiyattada gece yarısıda olsa bizi üzmedi emeklerine sağlık ustam bizi sabaha kadar donmaktan kurtardın şiddetle tavsiye ettiğim bir işletme
Süleymanpaşa’da acil elektrikçi ihtiyacımız vardı. Telefon açtıktan kısa süre sonra gelip arızayı giderdiler. Hem uygun fiyatlı hem de işini bilen bir elektrikçi.
Tekirdağ/Süleymanpaşa daki Arl bataryanın hizmetinden çok memnun kaldım acil durumlarda güvenebileceğiniz bir elektrikçi
Süleymanpaşada oluşan elektrik arızasına öncelik vererek acilen müdahale ediyor. İşini severek yapan halim beye teşekkür ederim hayırlı işler
Prizlerden birinde sorun vardı ve kıvılcım çıkıyordu. Süleymanpaşa’da elektrikçi ararken buldum. Acil şekilde gelip güvenli şekilde tamir ettiler.
Gece misafir hazırlığı yaparken fırın prizinden çıkan elektrik kıvılcımlarıyla ne yapıcağımızı şaşırdık gece açık elektrikçi nerden bulucaz diye umutsuzca düşünürken süleymanpaşa’da acil elektikçi olarak ulaştık çok kısa sürede gelerek arızayı çözdüler sizinde başınıza saat kaçta olursa olsun benimki gibi bir durum gelirse kesin çözüm arkadaşlar işini düzgün yapan işinin ehli bir elektrikçi kendilerine çok teşekkür ederim
Hakkında bilgiler ARL ELEKTRİK
Adres
ARL ELEKTRİK şu adreste bulunmaktadır: Çiftlikönü, Şevket Cicioğlu Cd. No:5, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ, Türkiye
Telefon
Telefon numarası ARL ELEKTRİK dir +90 545 508 51 17
Web sitesi
Şirketin web sitesi ARL ELEKTRİK dır: suleymanpasaelektrikci.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır