Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube
📍 Klima servisleri içinde Gebze
Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube, Gebze (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. klima servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.2 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube
- Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
- Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
- Tamirci
- Tuvalet
- Randevu alınması önerilir
- Tehlikeli malzemeler (ev)
- Banka kartları
- Kredi kartı
- NFC ile mobil ödeme
Müşteri Yorumları
Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube, Google'da en az 292 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.3 puana sahip
20 gün önceden randevu alınmasına rağmen ve randevuya gidilmeden aradığımızda silecek kolunun 2 saatte değiştireceklerini söylemelerine ragmen randevuya gittiğimizde aracı 3 gün sonra teslim edebileceklerini söylediler. İş ahlakı ve müşteri memnuniyeti berbat olan bir servis.
İnternetten rezervasyon yaptım aracım 2009 model ertesi gün randevuma gittiğimde "biz 2009 model araç kabul etmiyoruz 2015 ve üzerine bakım yapıyoruz dediler". Araç bilgilerini girerek randevu aldık sisteminiz o zaman neden randevu veriyor kabul etmeseydi madem dediğimde"de burun kıvırarak aldılar. Saat 16:40 sularında aradılar aracınız gelin alın diye fiyatı fiş fatura isterseniz 8400 tl istemezseniz nakit 7000 tl dediler %20 kdvsiz. Saat 5 ee muhasebe kapanıyor acele ederseniz iyi olur dediler. Koştura koştura gittik aldık arabamızı ama ne yaptıkları iş hakkında bir bilgilendirme ne check up sonucu ile alakalı bir bilgi paylaşımı hiçbir şey söylemediler. Tamamen maddi bakıyorlar olaya arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim ilk ve son oldu!!
Usta Otomotiv ekibine teşekkür ederim. Aracın sorunlarını titizlikle tespit edip, yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi verdiler. Bekleme alanı konforlu, servis alanı ise oldukça düzenli ve temiz. Fiyat/performans açısından beklentimi fazlasıyla karşıladı. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz."
Öncelikle Genel Müdür Ali Bey e ilgi alakası için çok teşekkür ederim. Bütün ekibin güler yüzlü olması, bilgi sahibi olması ve sorduğum sorulara sıkılmadan aydınlatıcı şekilde cevap vermeleri beni çok mutlu etti. Aracımı bundan sonra başka yere götürmeye gerek yok, gönül rahatlığı ile araçlarınızı teslim edebilirsiniz.
BCS- USTA… Aracın cam silecek suyu ve kaput amortisöründe arıza vardı. Togg dan randövu aldığımda servis( Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv ) bu arızaları da biz yapıyoruz diyerek (ses kayıtları Togg sisteminde var ) randevuyu kendisine aldırttı. Daha sonra randevu gün ve saatinde Servise gittiğimde Kaput amortisörünü yapmadıklarını diğerini yapabileceklerini ama aracı 1 gün bırakmamız gerektiğini söylediler. Randevu alarak geldiğimi Sanayiye gitsem yarım saatte bitirebilecekleri bir iş olduğunu benim randövu üzerine geldiğimi neden 1 gün arabayı beklettiklerini sordum. Togg sizi bilgilendirmedi mi çok yoğunuz direk yapmıyoruz yapmak üzere araç teslim alıyoruz sadece diyerek yalan da söylediler. Kısa ve karlı işleri yapılan benden önceki müşterileri görünce bahane uydurduklarını fark ettim . Bir saat boyunca o zaman neden tamir sırası beklettiniz dediğimde cevap veremediler. İşin en acı kısmı ise servise ilk girdiğinde başlayan vehametti: Togg servisi içerisinde yer alan servise ait ZES istasyonları arızalı olduğu için epeydir şarj yapılamıyormuş. Yazık acınası haldesiniz…
Togg aracımı bakıma getirdim. İşlem bittikten sonra polen filtresi kutusu, cam suyu şişesi aracını içine bırakılmış. Arabayı yıkamadan teslim ettiler. Verdiğim paraya karşılık yapılan işlem zaten komedi iken bir de verdigimden daha pis bir araç almak üzdü.
Araçta devir dalgalanması vardı randevu alıp gittim. Araca bakmadan aracımı bıramam gerektiğini bir gün sonrayada kalacağını söyledi. Böyle bir mantlk yok. 2 veya 3 sensörü temizleyip duruma bakması gerekirken hiçbir işlem yapmadan karar veriyor.
Hakkında bilgiler Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube
Adres
Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube şu adreste bulunmaktadır: İstasyon, 1458. Sk No:1, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube dir +90 850 800 3406
Web sitesi
Şirketin web sitesi Bosch Car Service - ERL Group Usta Otomotiv Gebze Şube dır: ustaotogebzebcs.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:30–18:00
Salı: 08:30–18:00
Çarşamba: 08:30–18:00
Perşembe: 08:30–18:00
Cuma: 08:30–18:00
Cumartesi: 08:30–15:30
Pazar: Kapalı