YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi

📍 Klima servisleri içinde Merkez

8.1

YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi, Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. klima servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.1 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi

Hizmet seçenekleri
  • Gerçek mekanda hizmet
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Sunulanlar
  • Yağ değişimi
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı

YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi toplam 108 arasından 23. sırada klima servisleri içinde Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi değerlendirmesi 4.7 üzerinden 5 dayalı olarak 52 yorumlar Google'da

Okul Öncesi

Yorumlara güvenerek gittim ancak arızayı gideremedikleri gibi araca bir ton masraf açtılar. Kesinlikle işten anlamıyorlar. Biconları bozup, aracın bir şeyi yok diye gönderdiler başka bir ustaya götürmesem tekerimin çıkmak üzere olduğunu anlamayacaktım. Çok kötü bir deneyimdi

Okul Öncesi ☆ 1/5
İbrahim çetin

Urfa ya tatile gittik ve şansımıza arabamız sabah çalışmadı. Yusuf usta sağ olsun varolsun 10 dk. İçinde konum attığımız adrese gelerek sorunu çözdü. Güler yüzü ustalığı 5 yıldızdan fazlasını hak ediyor.

İbrahim çetin ☆ 5/5
diziler diziler

Herkese tavsiye ederim çok güzel işini yapıyor bundan sonra devamlı yerim bura

diziler diziler ☆ 5/5
BİLAL KINDIR

Güler yüzlü ve ilgili bir işletme. Aracın problemini hızlı bir şekilde çözdü. Kesinlikle tavsiye ederim.

BİLAL KINDIR ☆ 5/5
feti deniz

Arabam yolda kaldı 15 dakika içinde geldi maddi olarak da bizi incitmedi diyet ustalara nazeren baya uygun ve güzel işçilik teşekkürler ustam

feti deniz ☆ 5/5
halis bağ

Ustamız en hızlı şekilde ve en uygun fiyata işimizi halletti. Oto elektrik ile birlikte klima ve genel bakım hizmeti de vermekte.

halis bağ ☆ 5/5
İbrahimhalil Ölmezler

Guzel bir isletme tavsiye ederim ellerine sağlık ustam

İbrahimhalil Ölmezler ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi

Adres

YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi şu adreste bulunmaktadır: Merkez, 63200 Merkez/Şanlıurfa, Türkiye

Telefon

Telefon numarası YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi dir +90 544 607 33 63

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: Kapalı

İletişim YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi

    Yakınındaki benzer alternatifler: YUSUF OTO ELKTİRİK &oto Tamir bakım servisi

    Go up