Samsun Toyota Japon Özel Servisi

📍 Klima servisleri içinde Tekkeköy

7.5

Samsun Toyota Japon Özel Servisi, Tekkeköy (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. klima servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.5 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Samsun Toyota Japon Özel Servisi

İşletme hakkında
  • Sahibi kadın olduğunu belirtiyor
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
  • Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet
Sunulanlar
  • Yağ değişimi
Sunulan olanaklar
  • Tamirci
  • Tuvalet
  • Üniseks tuvalet
Planlama
  • Randevu alınması önerilir
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı

Samsun Toyota Japon Özel Servisi toplam 32 arasından 12. sırada klima servisleri içinde Tekkeköy

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Samsun Toyota Japon Özel Servisi, Google'da en az 59 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.5 puana sahip

Ahmet Celil

Ali Ustam , oğlu ve çalışan arkadaş dahil hepsi gerek bilgi gerekse hız anlamında çok çok başarılıydılar. Sağ olsunlar neyin gerekli olup olmadığını açık bir şekilde anlatıp o şekilde parça değişimi veya tamirine başladılar. Ellerine emeklerine sağlık

Ahmet Celil ☆ 5/5
RETROPOL REKLAM

Tabelalarını yenilediğimiz bir firma. Çalışanları ve sahipleri güler yüzlü ve samimiler. Hayırlı işler dileriz.

RETROPOL REKLAM ☆ 5/5
Mesut ÖZTÜRK

Ben gittim memnuniyetle karşılamadılar. Ya ellerinde iş çoktu ya da yorulmuşlardı orasını bilemem ama müşteriyi başından savmak için yok kaportaya gideceksiniz biz mekanik ve yıkamacıyız, mekanik söylüyorum uygun bir zamanda geleceksiniz falan... Halbu ki 5 saat öncesinden arıyorum müsait oluruz gelin buyrun deniliyor. Anlam veremedim

Mesut ÖZTÜRK ☆ 1/5
Oktay Karaman

Ali usta, Ahmet usta ve çalışma ekibine bana göstermiş oldukları ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. İşinin ehli ustalar yaptığı işi tek tek anlatması müşterisini bilgilendirmesi çok hoş

Oktay Karaman ☆ 5/5
Azat KIZILTAS

Birçok özel servise ve samsun yetkili servisine gitmeme rağmen bir türlü çözemedikleri Toyota rav4 arasımın sorununu (arka denge kolundan gelen cızırtı sesi) sağolsun Ali usta 10 dakikada buldu ve sorunlu parçanın değişimi ile birlikte sorun çözüldü. İşinde uzman, müşteri ile iletişimi çok iyi, mütevazi ve makul ücret tarifesiyle örnek bir insan ve esnaf. İhtiyacı olan araç sahiplerine tavsiye ederim. Ali Ustam çok teşekkür ederim. Sayende arabama tekrar çok severek ve keyifle biniyorum.

Azat KIZILTAS ☆ 5/5
Kudre danışır

Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Auris aracımın rutin bakımını yaptırdım..gayet kaliteli işçilik ve güler yüzlü yaklaşım ile işlerini yapıyorlar,bende güven oluşturdular bundan sonra inşallah bakimlarimi burada yaptıracağım

Kudre danışır ☆ 5/5
Fatma Ozkurt

İşini hakkıyla yapan işinin ehli bir usta ilgisiyle alakasiyla biz çok memnun kaldık

Fatma Ozkurt ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Samsun Toyota Japon Özel Servisi

Adres

Samsun Toyota Japon Özel Servisi şu adreste bulunmaktadır: Kirazlık, Atatürk Bl. no:160, 55500 Tekkeköy/Samsun, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Samsun Toyota Japon Özel Servisi dir +90 538 568 52 70

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–17:00
Salı: 09:00–17:00
Çarşamba: 09:00–17:00
Perşembe: 09:00–17:00
Cuma: 09:00–17:00
Cumartesi: 09:00–17:00
Pazar: 09:00–17:00

İletişim Samsun Toyota Japon Özel Servisi

    Yakınındaki benzer alternatifler: Samsun Toyota Japon Özel Servisi

    Yukarı çık