BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi

📍 Klima servisleri içinde Ümraniye

BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi

4.8

BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi, Ümraniye (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. klima servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 4.8 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi

Sunulanlar
  • Onarım hizmetleri

BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi toplam 81 arasından 60. sırada klima servisleri içinde Ümraniye

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 3 yorumlar Google'da

ali sadri iriz

yapılan bir montajın bu kadar temiz düzgün ve hızlı bir şekilde işlediğini görmek çok mutlu edici verilen ilgi ve alaka şüphesiz güven verici. Klimaya hasretimiz sayenizde sona erdi çok teşekkür ederim

ali sadri iriz ☆ 5/5
Semanur Bedir

Hizmetimizden çok memnun kaldım hızlı bir şekilde problem çözüme ulaştı güler yüzlü temiz işçilik çok teşekkür ederim..

Semanur Bedir ☆ 5/5
Kadir Baş

Her zaman tercih edeceğim bir hizmet. Gayet iyi şekilde, titizlikle ve düzen içinde çalışıldı, teşekkür ederim.

Kadir Baş ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi

Adres

BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi şu adreste bulunmaktadır: İnklap Mah. Küçüksu Cad. :eşminaz Sok, No:8, 34760 Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi dir +90 530 409 29 34

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır

İletişim BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi

    Yakınındaki benzer alternatifler: BDR İklimlendirme Klima ve Kombi Servisi

    Go up