Doğan Teknik
📍 Klima servisleri içinde Uzunköprü
Doğan Teknik, Uzunköprü (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. klima servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 2.2 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Doğan Teknik
- Adrese servis
Doğan Teknik toplam 13 arasından 13. sırada klima servisleri içinde Uzunköprü
Müşteri Yorumları
Doğan Teknik, Google'da en az 3 yoruma dayanarak 5 üzerinden 3.3 puana sahip
Uzak durulması gereken bir işletme klima kompresörü değişimi için gittim ön tamponu sökerken tırnaklarını kırmışlar bir şey yokmuş gibi cırt kelepçeyle bağlayıp teslim etmişler iş yaptırdık kaş yaparken göz çıkartıyorlar malını seven gitmesin
çok memnunum Süper
Hakkında bilgiler Doğan Teknik
Adres
Doğan Teknik şu adreste bulunmaktadır: Mescit, Sanayi Sitesi Cd. No:7 blok no:16, 22300 Uzunköprü/Edirne, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Doğan Teknik dir +90 544 513 71 55
Web sitesi
Şirketin web sitesi Doğan Teknik dır: instagram.com/doganteknik22
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00–19:00
Salı: 09:00–19:00
Çarşamba: 09:00–19:00
Perşembe: 09:00–19:00
Cuma: 09:00–19:00
Cumartesi: 09:00–19:00
Pazar: Kapalı
İletişim Doğan Teknik
Yakınındaki benzer alternatifler: Doğan Teknik
Bu işletme sizin mi? Bilgilerini güncelleyin veya kaldırılmasını isteyin.