Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi

📍 Kombi servisleri içinde Antakya

Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi

2.3

Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi, Antakya (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. kombi servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 2.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi toplam 21 arasından 20. sırada kombi servisleri içinde Antakya

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi değerlendirmesi 2.2 üzerinden 5 dayalı olarak 12 yorumlar Google'da

Suleyman Bolat

Başaran’dan hizmet aldığıma pişman oldum. Konuşma tarzı çok sert, müşteriye sürekli bağırarak konuşuyor. Bir şey anlatınca çözüm bulmak yerine insanı azarlar gibi tavır sergiliyor. Çevremde de şikayet eden çok kişi varmış, sonradan öğrendim. Esnaflık biraz da insanlık işi, maalesef bunu göremedim

Suleyman Bolat ☆ 1/5
Ömer Acioglu

Kombi arızası için geldiler. Ben elemanlar dan daha bilgili çıktım. Kombinin en değerli parçası değişecek 10 bin TL para istediler. Başka ustaya baktırdım havalandırma yeri oturmamış başka hiç bir sorun yok. Birde hiç birsey yapmadan bin TL alıyorlar gelmeye. Uzak durun derim

Ömer Acioglu ☆ 1/5
Özcan Ergin

Gerçekten rezil bir servis, sırf bu yüzden demir dökümden soğudum. Hepsi kendini beğenmiş insanlıktan nasibini almamış kişiler. Sakın mecbur değilseniz aramayın

Özcan Ergin ☆ 1/5
Sonay Karaman

5 ay once aldığım termostati yuksek su basıncından dolayı verimli kullanamıyorum ve bu konuda hiç yardımcı olmadılar

Sonay Karaman ☆ 1/5
Rabia Yıldırım

Ne telefonlar açılıyor ne yardımcı olunuyor. Vaillantın hiçbir şeyini almayın! Aldırmayın!

Rabia Yıldırım ☆ 1/5
7-24 lastik Tamir-oto YIKAMA

Kaliteli ürünler

7-24 lastik Tamir-oto YIKAMA ☆ 5/5
Antakya (Antekye)

Allah düşürmesin servis servis değil çile kapısı.

Antakya (Antekye) ☆ 1/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi

Adres

Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi şu adreste bulunmaktadır: gazi mah adnan menderes cad no:59c asfuroğlu apt altı, 31030 Antakya/Hatay, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi dir +90 326 215 25 00

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:30–18:00
Salı: 08:30–18:00
Çarşamba: 08:30–18:00
Perşembe: 08:30–18:00
Cuma: 08:30–18:00
Cumartesi: 08:30–18:00
Pazar: Kapalı

İletişim Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi

    Yakınındaki benzer alternatifler: Demirdöküm Vaillant Protherm Yetkili Servisi

    Go up