Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj

📍 Kombi servisleri içinde Bağlar

7.8

Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj, Bağlar (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. kombi servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.8 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj

Hizmet seçenekleri
  • Gerçek mekanda hizmet
Sunulan olanaklar
  • Üniseks tuvalet
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı

Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj toplam 25 arasından 10. sırada kombi servisleri içinde Bağlar

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 24 yorumlar Google'da

Betül Acar

Kombim için hizmet aldığım ustadan gerçekten çok memnun kaldım. İşine son derece hakim, titiz ve güvenilir biri. Sorunu hızlıca tespit edip en doğru şekilde çözüm üretti. Hem yaptığı işi detaylıca anlattı hem de içim rahat edecek şekilde tüm süreci şeffaf yürüttü. Zamanında gelmesi, temiz çalışması ve güler yüzlü yaklaşımı da ayrıca takdiri hak ediyor. Bu işi gönül rahatlığıyla yapan, işinin arkasında duran usta bulmak gerçekten zor; bu yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum. İhtiyacı olan herkes gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Betül Acar ☆ 5/5
Zehra Akyar

Baştan sona çok memnun kaldım titizlikle çalıştılarhem montaj süresi hızlı ilerledi hem de tüm detayları dikatle dikatle kontrol ettiler gerçekten güvenilir bir ekip biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim

Zehra Akyar ☆ 5/5
Muhammed yakup Baltaçi

Civan beyin elleri dert görmesin çok ilgiydi ustalığına diyecek söz bulamıyorum on numara beş yıldızdı herkese tavsiye ederim

Muhammed yakup Baltaçi ☆ 5/5
Berna selin Yüce

Hizmetleri çok iyiydi. Çok memnun kaldık. Söylenilen saatte geldiler. Çok temiz çalıştılar. Hiç bir sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederiz. Çok memnun kaldık biz

Berna selin Yüce ☆ 5/5
Özge Haliloğlu

Uzun zamandır bu kadar ilgili, dürüst ve işini gerçekten özenle yapan bir usta ile karşılaşmamıştık. Kombimizle ilgili yaşadığımız problem yüzünden çok uğraşmıştık ama siz hem kısa sürede sorunu buldunuz hem de gereksiz masraf çıkarmadan çözüm sundunuz. İş sırasında gösterdiğiniz titizlik ve verdiğiniz güven gerçekten fark yaratıyor.

Özge Haliloğlu ☆ 5/5
Ahmet Esen

Her şeyi eksiksiz yaptılar arıza olunca geri dönüş yaptılar hallettiler çok memnun kaldım

Ahmet Esen ☆ 5/5
Mesut Bozkurt

"Ustalık, işin bittiğinde arkana bakmadan ' tamam' diyebilmektir. Sizin yaptığınız her işte o güveni hissediyoruz. Elleriniz dert görmesin. "

Mesut Bozkurt ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj

Adres

Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj şu adreste bulunmaktadır: Bağcılar mahallesi Orhan Doğan caddesi, Orhan Doğan Cd bark yapı apt kat 2 daire no 6 no 12, 21010 Bağlar/Diyarbakır, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj dir +90 535 470 20 89

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–17:00
Salı: 09:00–17:00
Çarşamba: 09:00–17:00
Perşembe: 09:00–17:00
Cuma: 09:00–17:00
Cumartesi: 09:00–17:00
Pazar: Kapalı

İletişim Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj

    Yakınındaki benzer alternatifler: Kombi Şofben Satış Arıza ve Montaj

    Go up