Beylik Kombi Servisi

📍 Kombi servisleri içinde Beylikdüzü

5.3

Beylik Kombi Servisi, Beylikdüzü (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. kombi servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 5.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Beylik Kombi Servisi toplam 78 arasından 57. sırada kombi servisleri içinde Beylikdüzü

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Beylik Kombi Servisi, Google'da en az 4 yoruma dayanarak 5 üzerinden 5 puana sahip

Kürşat Utku

Kombimde sıcak su arızası vardı arkadaşlar geldi kısa sürede uygun fiyata yardımcı oldular tavsiye ederim

Kürşat Utku ☆ 5/5
Ulukağan Avcı

Kombimizin altından su akıtıyordu beylik kombi servisini çağırdık kısa sürede hallettiler tavsiye ederim

Ulukağan Avcı ☆ 5/5
Metin Karahasan

Bakım için aradık çok hızlı dönüş ve hizmet aldık.Gelen arkadaşlar temiz çalıştılar. Memnun kaldık

Metin Karahasan ☆ 5/5
Berrin Koçak

Güler yüzlü bir ekip kısa sürede arızayı çözdüler.

Berrin Koçak ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Beylik Kombi Servisi

Adres

Beylik Kombi Servisi şu adreste bulunmaktadır: Gürpınar, Tümsek Sk. 11/3, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Beylik Kombi Servisi dir +90 501 699 34 61

Web sitesi

Şirketin web sitesi Beylik Kombi Servisi dır: beylikkombi.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır

İletişim Beylik Kombi Servisi

    Yakınındaki benzer alternatifler: Beylik Kombi Servisi

    Yukarı çık