Çatalca Vaillant Servis Kafe
📍 Kombi servisleri içinde Çatalca
Çatalca Vaillant Servis Kafe, Çatalca (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. kombi servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 3.4 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Çatalca Vaillant Servis Kafe
- İçeride servis
- Banka kartları
- Kredi kartı
Çatalca Vaillant Servis Kafe toplam 4 arasından 3. sırada kombi servisleri içinde Çatalca
Müşteri Yorumları
Çatalca Vaillant Servis Kafe, Google'da en az 4 yoruma dayanarak 5 üzerinden 3 puana sahip
Vaillant kombimin anakart arızası vardı, birçok yer değişim dedi ancak buradaki arkadaşlar tamir ederek bizi büyük bir masraftan kurtardı. Dürüst ve işini bilen bir kombi servisi bulmak zor, kesinlikle tavsiye ederim.
Bu servis yetkili servis olmayıp bana kombinizin 6500 liralık bir parça değişimi yapılması gerektiğini söyledi. Daha sonra vaillant yetkili servis elemanının reset tuşuna basarak sorunun düzeleceğini söylemesi üzerine resete 3 sn bastıktan sonra sorun düzeldi. Kısacası 500 liram çöp oldu. İşi, işi bilenlere yaptırmak önemli
İyi bir hizmet aldım teşekür ederim
Hakkında bilgiler Çatalca Vaillant Servis Kafe
Adres
Çatalca Vaillant Servis Kafe şu adreste bulunmaktadır: Ferhatpaşa, Ulus Cd 143/c, 34888 Çatalca/İstanbul, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Çatalca Vaillant Servis Kafe dir +90 212 639 27 18
Web sitesi
Şirketin web sitesi Çatalca Vaillant Servis Kafe dır: servisistanbul.biz
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: 24 saat açıktır
Popüler Zamanlar
İletişim Çatalca Vaillant Servis Kafe
Yakınındaki benzer alternatifler: Çatalca Vaillant Servis Kafe
Bu işletme sizin mi? Bilgilerini güncelleyin veya kaldırılmasını isteyin.