E.C.A. Yetkili Servis

📍 Kombi servisleri içinde Efeler

7.6

E.C.A. Yetkili Servis, Efeler (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. kombi servisleri kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.6 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

E.C.A. Yetkili Servis toplam 41 arasından 12. sırada kombi servisleri içinde Efeler

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

E.C.A. Yetkili Servis değerlendirmesi 4.6 üzerinden 5 dayalı olarak 54 yorumlar Google'da

ABDULLAH ÖZEN

25 Aralık 2025 günü on numara çalışan kombiye bakım yapılması için randevu oluşturdum. Geldiler bakım yapıldı 1500 TL ödedim. Oda termostatı kullanıyorum ve yerden ısıtma 2 yıldır bu soğuk havalarda fatura ortalamam 2000 TL, m³ ortalaması 100 oluyor ve gayet güzel ısınıyordu... Bakım sonrası ilk fatura 8000 TL geldi, 300 m³ gaz yanmış. Bugün kendilerini aradığımda "bu konu için arayan 5-6 müşteri oldu bizle alakalı değil" diyor. Zam geldi doğalgaza diyor. Servisi yönlendirdim 800 lira ücreti var diyor dalga geçiyorlar. Eve geldim baktım ki derece neredeyse sona alınmış ve comfort moda alınmış. Bakım yap diye çağırdık ayarları değiştir diye değil. Hiçbir sorun yokken bakım yaptırmak istedik başımıza gelen bu, arayınca dalga geçer gibi verdikleri cevaplar bir daha hizmet almayacağımın garantisidir.

ABDULLAH ÖZEN ☆ 1/5
Mert Göktaş

Temiz işçilik güvenilir hizmet

Mert Göktaş ☆ 5/5
Fatih Güler

Firma yetkililerine teşekkür ederim sorularıma gayet açıklayıcı ve anlayışlı bi şekilde geri dönüş sağladı yapılan iş ve hizmetler gayet yerinde gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Fatih Güler ☆ 5/5
Hüseyin Bayat

Aydın ECA yetkili servisinde çalışan personel, gösterdikleri güler yüzlü ve samimi tutumlarıyla müşterilerini her zaman memnun ediyorlar. İşlerini büyük bir özen ve titizlikle yaparken, profesyonelliklerinden ödün vermeden samimiyetle yaklaşıyorlar. Hizmet verirken sergiledikleri içtenlik, güven ve memnuniyet duygusu yaratıyor. Onların sayesinde hizmet alırken kendinizi gerçekten değerli hissediyorsunuz. Böylesine özverili ve ilgili bir ekiple çalışmak büyük bir ayrıcalık. Teşekkürler Aydın ECA ekibi, harikasınız!

Hüseyin Bayat ☆ 5/5
Taner Mermer

Kolay randevu aldım. Usta vaktinde geldi, arıza tespitini yaptı, sorularımı yanıtladı, dürüstçe yönlendirdi. Garanti devam ettiği için parça değişimine para alınmadı, onarım ücreti vs de alınmadan arıza giderildi. 10 numara hizmet 5 yıldız müşteri memnuniyeti. Bakım için de güvenle randevu alacağım.

Taner Mermer ☆ 5/5
Nevire Demirci

Aynı ürünü servis bana ikibinbesyüze taktı iki gün önce bi araştırayım dedim karşıma çıkan sonuç binbeşyüz arada bin tl fark var bu kadarına pes diyorum el insaf be

Nevire Demirci ☆ 1/5
BİRÖN UÇAN

İşinin ehli personel gayet güler yüzlü ve kibarlar. Kombi ile ilgili sorduğumuz tüm sorulara bıkmadan cevap verdiler. Kendilerine çok teşekkür ederiz. E.C.A nın Aydındaki tek yetkili servisi tavsiye ederim.

BİRÖN UÇAN ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler E.C.A. Yetkili Servis

Adres

E.C.A. Yetkili Servis şu adreste bulunmaktadır: Meşrutiyet, 2052. Sk. No:5/C, 09010 Efeler/Aydın, Türkiye

Telefon

Telefon numarası E.C.A. Yetkili Servis dir +90 256 213 03 22

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:30–19:00
Salı: 08:30–19:00
Çarşamba: 08:30–19:00
Perşembe: 08:30–19:00
Cuma: 08:30–19:00
Cumartesi: 08:30–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim E.C.A. Yetkili Servis

    Yakınındaki benzer alternatifler: E.C.A. Yetkili Servis

    Go up