Kalender Orman Ürünleri
📍 Marangozlar içinde Kırklareli Merkez
Kalender Orman Ürünleri, Kırklareli Merkez (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. marangozlar kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.2 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Kalender Orman Ürünleri
- Adrese servis
- Aynı gün teslimat
- Hızlı ziyaret
- Banka kartları
- Kredi kartı
Kalender Orman Ürünleri toplam 6 arasından 3. sırada marangozlar içinde Kırklareli Merkez
Müşteri Yorumları
Kalender Orman Ürünleri, Google'da en az 10 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.9 puana sahip
Ürün çeşitliliği bol. Çalışanlar bilgili ve güler yüzlü.
Bol çeşit uygun fiyatlar. Deneyimli personel
Deneyimli ve güler yüzlü hizmet
Güleryüzlü hizmet
Kırklareli de tek.
Hakkında bilgiler Kalender Orman Ürünleri
Adres
Kalender Orman Ürünleri şu adreste bulunmaktadır: Karacaibrahim, Mustafa Kemal Blv., 39000 Kırklareli Merkez/Kırklareli, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Kalender Orman Ürünleri dir +90 542 510 65 67
Web sitesi
Şirketin web sitesi Kalender Orman Ürünleri dır: kalenderyapimarket.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00–19:00
Salı: 09:00–19:00
Çarşamba: 09:00–19:00
Perşembe: 09:00–19:00
Cuma: 09:00–19:00
Cumartesi: 09:00–19:00
Pazar: Kapalı