Murat Center

📍 Mobilya montajcıları içinde Denizli Merkezefendi

9.7

Murat Center, Denizli Merkezefendi (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. mobilya montajcıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 9.7 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Murat Center

Hizmet seçenekleri
  • Adrese servis
  • Mağazadan teslim alma
  • Mağaza içinde alışveriş
  • Aynı gün teslimat
Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
Sunulanlar
  • Montaj hizmeti
  • Onarım hizmetleri
Sunulan olanaklar
  • Wi-Fi
Planlama
  • Hızlı ziyaret
Ödeme
  • Banka kartları
  • Kredi kartı
  • NFC ile mobil ödeme
Otopark
  • Cadde üzerinde ücretli park yeri
  • Cadde üzerinde ücretsiz park yeri
  • Kendi otoparkı var
  • Ücretsiz kapalı otopark
  • Ücretsiz park yeri

Murat Center toplam 37 arasından 1. sırada mobilya montajcıları içinde Denizli Merkezefendi

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Murat Center, Google'da en az 2795 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.8 puana sahip

Hasan Dolen

Öncelikle herkeze merhabalar biz yeni evli çift olarak dügün seti begenip aldık ürünler gayet kaliteli ve güzeldi teslimatta herhangi bir sorun yaşamadık sapasağlam kuruldu herkeze tavsiye ederiz şubedeki Mustafa Gökalp beye güler yüz pazarlama tecrübesi ile ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz… 👏

Hasan Dolen ☆ 5/5
Samet Öztürk

Mağazanızdan aldığımız eşyalar gerçekten çok güzel, kalitesinden çok memnun kaldık. Teslimat süreci de oldukça hızlı ve sorunsuzdu. İlgi ve alakası için Halil Bey’e çok teşekkür ederiz.

Samet Öztürk ☆ 5/5
Emre öztürk

Yeni evimizin mobilya ve halısı için 11 yıl önce Evlenirken de alışverişimiz yaptığımız Murat center a gittik. Mustafa Öztürk bey ve Halil bey e Mobilya seçiminde ki yönlendirmeleri ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Ayrıca Halı için de bize destek olan Tuncay beye de çok teşekkür ederiz. Türkiye de olmayacak büyüklük ve teşhir alanıyla Tecrübeli kadrosu ile Denizlide hizmet etmeleri bizler için şans diye düşünüyorum. Herkesin evine mobilya halı almadan önce gitmesi gerektiğini hatırlatmak isterim. İyi ki Murat Centerlandık 👏👏👏

Emre öztürk ☆ 5/5
Rüstem Sakarya

Ispartadan düğün alışverişi için geldik, Mustafa Gökalp beyin referansıyla. kendileri hem güleryüzlüydü hemde tecrübesiyle bize çok yardımcı oldu. Murat center ikramlarıyla bizi çok mutlu etti özellikle kuşburnu. Kesinlikle alışveriş için tavsiye edilebilecek bir yer. Karar verme aşamasında ürünler ile ilgili her türlü ayrıntıyı anlatıyorlar ve kaliteli ürünleri var. Biz alışverişimiz tamamladık ve çok mutlu ayrıldık. Her şey için teşekkürler.

Rüstem Sakarya ☆ 5/5
Derya ÇIRAK

Yakın zamanda firmanızdan satın aldığımız mobilyalarla ilgili memnuniyetimizi paylaşmak isteriz. Satış sürecinden teslimata kadar göstermiş olduğunuz ilgi, güler yüz ve profesyonel hizmet için teşekkür ederiz. Ayşe Hanım’a da özellikle teşekkür ederiz, özenle ilgilendi bütün süreçte ☺️ Ürünlerin kalitesi, zamanında teslim edilmesi ve kurulum ekibinizin titiz çalışması beklentilerimizi fazlasıyla karşılamıştır. Evimize kattığınız şıklık ve konfor için ayrıca teşekkür ederiz 🤩

Derya ÇIRAK ☆ 5/5
Sedanur Özdemir

Murat center kalitesi 👌🏻 Hem uygun fiyatlı hem de ürünleri mükemmel. Özellikle Şadiye hanıma teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Defalarca gidip bakmamıza rağmen her seferinde güler yüzle karşılayıp en ince ayrıntıya kadar bizimle ilgilendi. İlgi ve alakası, samimiyeti için çok teşekkür ederiz🥰

Sedanur Özdemir ☆ 5/5
Sertac Akmanli

Mobilyalar konusunda kararsız olduğumuz dönemde Sümeyra Hanım sayesinde kolayca karar verebildik. Mobilya alım sürecinin başından montajlanıp teslim aşamasına kadar hiçbir sorun yaşamadan ve sadece müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları oldu. Bu yüzden Murat Center’dan Sümeyra Hanım’a ilgisi ve desteği için teşekkür ederiz.

Sertac Akmanli ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Murat Center

Adres

Murat Center şu adreste bulunmaktadır: Bozburun, 7040. Sk. No:24A, 20020 Denizli Merkezefendi/Denizli, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Murat Center dir +90 258 371 88 08

Web sitesi

Şirketin web sitesi Murat Center dır: muratcenter.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:30–19:30
Salı: 08:30–19:30
Çarşamba: 08:30–19:30
Perşembe: 08:30–19:30
Cuma: 08:30–19:30
Cumartesi: 08:30–19:30
Pazar: 11:00–19:30

İletişim Murat Center

    Yakınındaki benzer alternatifler: Murat Center

    Bu işletme sizin mi? Bilgilerini güncelleyin veya kaldırılmasını isteyin.

    Yukarı çık