Yiğit MOBİLYA Ürgüp

📍 Mobilya montajcıları içinde Ürgüp

9.2

Yiğit MOBİLYA Ürgüp, Ürgüp (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. mobilya montajcıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 9.2 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Yiğit MOBİLYA Ürgüp

Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri

Yiğit MOBİLYA Ürgüp toplam 6 arasından 1. sırada mobilya montajcıları içinde Ürgüp

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Yiğit MOBİLYA Ürgüp değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 8 yorumlar Google'da

Ilyas Fatih Çakır

Kesinlikle ilk tercihiginiz olmalı samimi esnaflik ve profesyonel ustalık var

Ilyas Fatih Çakır ☆ 5/5
Alparslan Akbay

Kaliteli ve güvenilir işçilik çok güzel güler yüz

Alparslan Akbay ☆ 5/5
Ömer Faruk Yaman

Çok güzel ve çok temiz bir iş yapıyorlar çok memnun oldum herkese tavsiye ederim 👍

Ömer Faruk Yaman ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Yiğit MOBİLYA Ürgüp

Adres

Yiğit MOBİLYA Ürgüp şu adreste bulunmaktadır: Cumhuriyet, Mustafa Yağlı Cd., 50400 Ürgüp/Nevşehir, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Yiğit MOBİLYA Ürgüp dir +90 554 570 28 22

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–18:00
Salı: 08:00–18:00
Çarşamba: 08:00–18:00
Perşembe: 08:00–18:00
Cuma: 08:00–18:00
Cumartesi: 08:00–18:00
Pazar: Kapalı

İletişim Yiğit MOBİLYA Ürgüp

    Yakınındaki benzer alternatifler: Yiğit MOBİLYA Ürgüp

    Go up