Van BORAN NAKLIYAT
📍 Nakliyat firmaları içinde İpekyolu
Van BORAN NAKLIYAT, İpekyolu (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. nakliyat firmaları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 2.7 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Van BORAN NAKLIYAT
- Tuvalet
Van BORAN NAKLIYAT toplam 18 arasından 17. sırada nakliyat firmaları içinde İpekyolu
Müşteri Yorumları
Van BORAN NAKLIYAT, Google'da en az 5 yoruma dayanarak 5 üzerinden 3.4 puana sahip
Kesinlikle paylaştıklarına kanmayın. Biz mağdur olduk siz olmayın. Kırılan eşyalar mı dersiniz, paketlenmeyen mi dersiniz, verilen sözlerin tutulmayanlarını mı dersiniz, kısacası mağdur olmak istemiyorsanız uzak durunuz.
Çok profesyonel ekiple çalışan ve profesyonelce taşıma yapan güvenilir bir firma
Hakkında bilgiler Van BORAN NAKLIYAT
Adres
Van BORAN NAKLIYAT şu adreste bulunmaktadır: Serhat, Ferhat Sk. No:1, 65100 İpekyolu/Van, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Van BORAN NAKLIYAT dir +90 545 509 99 49
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:45–22:00
Salı: 08:45–22:00
Çarşamba: 08:45–22:00
Perşembe: 08:45–22:00
Cuma: 08:45–22:00
Cumartesi: 08:45–22:00
Pazar: 08:45–22:00