NUR EVDEN EVE NAKLİYAT
📍 Nakliyat firmaları içinde Seyhan
NUR EVDEN EVE NAKLİYAT, Seyhan (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. nakliyat firmaları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 5.3 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: NUR EVDEN EVE NAKLİYAT
- Online randevu
- Online tahmini ücret
- Gerçek mekanda hizmet
- Tuvalet
- Ücretsiz park yeri
NUR EVDEN EVE NAKLİYAT toplam 68 arasından 57. sırada nakliyat firmaları içinde Seyhan
Müşteri Yorumları
NUR EVDEN EVE NAKLİYAT, Google'da en az 9 yoruma dayanarak 5 üzerinden 4.6 puana sahip
Eşyalarıma çok özen gösterildi güler yüzlü eleman kadrosuyla çok memnun kaldım tavsiye ederim
İkinci kez evimi tekrardan nur nakliyata tasittim ve tekrardan çok memnun kadim
Evimi taşıdım özenle ve kusursuz bir şekilde çalıştılar tavsiye ederim.
Cok itina gösterdiler eşyalarıma citten 100100 lük taşıma
Çok profesyonel çalıştılar kadir bey ve ekipi tsk
Tertibatlı düzenli çalışıyorlar Adana'nın en iyisi diye bilirim
Cok memnun oldum Cok temiz calıştılar tavsiye ederim
Hakkında bilgiler NUR EVDEN EVE NAKLİYAT
Adres
NUR EVDEN EVE NAKLİYAT şu adreste bulunmaktadır: Tellidere, Alparslan Türkeş Blv. No:239, 01170 Seyhan/Adana, Türkiye
Telefon
Telefon numarası NUR EVDEN EVE NAKLİYAT dir +90 322 224 49 30
Web sitesi
Şirketin web sitesi NUR EVDEN EVE NAKLİYAT dır: adananurnakliyat.com.tr
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 07:00–19:00
Salı: 07:00–19:00
Çarşamba: 07:00–19:00
Perşembe: 07:00–19:00
Cuma: 07:00–19:00
Cumartesi: 07:00–19:00
Pazar: 07:00–19:00