Eymed Perde

📍 Perdeciler içinde Yakutiye

Eymed Perde

6.4

Eymed Perde, Yakutiye (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. perdeciler kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 6.4 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.

Eymed Perde toplam 17 arasından 8. sırada perdeciler içinde Yakutiye

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Eymed Perde değerlendirmesi 5 üzerinden 5 dayalı olarak 5 yorumlar Google'da

amin zarei

Katre candır patron de 10 numara 5 yıldız

amin zarei ☆ 5/5
ABDULHALIM AYGÜN

Teşekkürler

ABDULHALIM AYGÜN ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Eymed Perde

Adres

Eymed Perde şu adreste bulunmaktadır: Dörtyol Bahçekent Site, Terminal, Kurtderesi Sk. No:24 Altı No:2, 25200 Yakutiye/Erzurum, Türkiye

Telefon

Telefon numarası Eymed Perde dir +90 545 698 58 21

Web sitesi

Şirketin web sitesi Eymed Perde dır: eymedperde.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–19:00
Salı: 08:00–19:00
Çarşamba: 08:00–19:00
Perşembe: 08:00–19:00
Cuma: 08:00–19:00
Cumartesi: 08:00–19:00
Pazar: Kapalı

İletişim Eymed Perde

    Yakınındaki benzer alternatifler: Eymed Perde

    Go up