Sak Yapı Tesisat
📍 Su tesisatçıları içinde Büyükçekmece
Sak Yapı Tesisat, Büyükçekmece (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. su tesisatçıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 7.6 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Sak Yapı Tesisat
- Online tahmini ücret
- Onarım hizmetleri
- Kredi kartı
- NFC ile mobil ödeme
Sak Yapı Tesisat toplam 16 arasından 7. sırada su tesisatçıları içinde Büyükçekmece
Müşteri Yorumları
Sak Yapı Tesisat, Google'da en az 14 yoruma dayanarak 5 üzerinden 5 puana sahip
3 tane tesisatçı geldi çözemedim dairedeki temiz su kaçğını bulamadı ama tek seferde sak tesisat bul eline emeğine sağlık helal olsun
Muhteşem bir işçilik var fiyat performans kesinlike bütçe dostu şiddetle tavsiye ediyorum sak tesisat
Ustalar güler yüzlü komple bina temiz su tesisatımızı yenilettik.
aylarca su kaçağını bulamadı ustalar gelip direkt sorunu söylediler ve hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler teşekkür ediyorum
Banyomdaki lavabonun hortumunda ve musluk kenarından aşağı su sızıntısı vardı, gelip hemen hızlıca ilgilendiler teşekkürler
Banyo tadilat işi için gittim, ustalar harika el işiyle yapıyor, fiyat olarak da çoğu yere göre çok çok uygun, kesinlikle öneriyorum
Harika işçilik, ustaları ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum ellerine sağlık
Hakkında bilgiler Sak Yapı Tesisat
Adres
Sak Yapı Tesisat şu adreste bulunmaktadır: Fatih Mahallesi Cengiz Topel Caddesi, Söğütlük Sk. Akgün Apt No:3/12b, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Sak Yapı Tesisat dir +90 501 249 45 27
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açıktır
Salı: 24 saat açıktır
Çarşamba: 24 saat açıktır
Perşembe: 24 saat açıktır
Cuma: 24 saat açıktır
Cumartesi: 24 saat açıktır
Pazar: Kapalı