Kemalpaşa Sıhhi Tesisat
📍 Su tesisatçıları içinde Kemalpaşa
Kemalpaşa Sıhhi Tesisat, Kemalpaşa (Türkiye) bölgesinde yer almaktadır. su tesisatçıları kategorisinde öne çıkan bir işletme olup 8.4 değerlendirmeye sahiptir. Tüm detayları buradan inceleyin.
Sunulan özellikler ve hizmetler: Kemalpaşa Sıhhi Tesisat
- Onarım hizmetleri
Kemalpaşa Sıhhi Tesisat toplam 3 arasından 2. sırada su tesisatçıları içinde Kemalpaşa
Müşteri Yorumları
Kemalpaşa Sıhhi Tesisat, Google'da en az 36 yoruma dayanarak 5 üzerinden 5 puana sahip
Bayram günü çağırmama rağmen, hemen gelip hem en ince detayına kadar uğraşıp mutfak giderini açtı,hem esnaflık hem iletişimi gayet uygun olan usta eline sağlık düşünmeden herkese tavsiye ederim.
Yaşadığım tesisat sorununa oldukça titiz, düzenli ve profesyonel bir şekilde çözdü. Hem teknik bilgisi hem de iş disiplini güven vericiydi. Kesinlikle tavsiye ederim."
Evimde yaşamış oldugum sorunu hızlı ve titizlikle çözdüler söz verdikleri saatte geldiler
Evimizdeki su sızıntısı için iletişime geçtik. Çok profesyonel bir şekilde tamir yapıldı. Teşekkür ediyorum
Evde birden su borusu patladı. Numarayı aradığımda beni telefondan yönlendirdi ve sorunu geçici olarak çözdük. Sonrasında uygun zamanimda tamir edildi. Ellerinize sağlık. Teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
Gayet iyi bir şekilde sorun çözüldü. Herkese tavsiya ederim
Temiz ve düzgün işçilik. Teşekkür ederiz.
Hakkında bilgiler Kemalpaşa Sıhhi Tesisat
Adres
Kemalpaşa Sıhhi Tesisat şu adreste bulunmaktadır: iÇ KAPI, Mehmet Akif Ersoy, 215. Sk. NO: 4 NO: 4, 35730 Kemalpaşa/İzmir, Türkiye
Telefon
Telefon numarası Kemalpaşa Sıhhi Tesisat dir +90 545 585 12 17
Çalışma Saatleri
Pazartesi: 08:00–20:00
Salı: 08:00–20:00
Çarşamba: 08:00–20:00
Perşembe: 08:00–20:00
Cuma: 08:00–20:00
Cumartesi: 08:00–20:00
Pazar: 08:00–20:00
İletişim Kemalpaşa Sıhhi Tesisat
Yakınındaki benzer alternatifler: Kemalpaşa Sıhhi Tesisat
Bu işletme sizin mi? Bilgilerini güncelleyin veya kaldırılmasını isteyin.